Область поиска:

Генеральный подряд

25.10.2017
Контактное лицо: dosvid2002
Город: Киев
Заказать по телефону:
Пожалуйста, сообщите по телефону, что Вы нашли это объявление на сайте Promobud.ua
Фото 1 Генеральный подряд 329370
Генеральный подряд. Строительная компания "Досвід 2002" предоставляет полный комплекс услуг по возведению логистических центров, торгово-развлекательных комплексов, промышленных зданий, ангаров, заводов, СТО, паркингов и других быстровозводимых зданий и сооружений. Завод металлоконструкций на базе предприятия оснащен необходимым оборудованием для производства балок перекрытия, колонн, фахферок, ферм и других видов металлических конструкций. Также на базе компании "Досвід 2002" создана Лаборатория неразрушающего контроля металлов для контроля качества готовой продукции. Услуги лаборатории включают визуально-оптический, ультразвуковой, капиллярный методы контроля, измерение толщины и твердости изделий из металлов, диагностики сварных швов и строительных металлоконструкций. Подробнее на сайте компании.
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий
все предложения раздела

Похожие объявления

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДОСВІД 2002» надає повний комплекс будівельних, проектних послуг та послуг генерального підряду при будівництві об’єктів промислового та цивільного призначення. Основними напрямками діяльності компанії є нове будівництво торгівельних, торгівельно- розважальних, логістичних центрів та складських комплексів, митно-складських терміналів, виставкових і спортивних споруд, СТО та паркінгів, ангарів, єлеваторів, об’єктів промислового призначення та їх реконструкція.

ТОВ «ДОСВІД 2002» у 2012р. збудувало та ввело в експлуатацію власний виробничий комплекс з виготовлення металоконструкцій будівельного спрямування потужністю до 600тн/міс.

Технологія виробництва дозволяє виготовляти масивні металоконструкції з любим типом з’єднань вагою до 10тн та висотою зварних балок до 1500мм: колона-балка, колона-ферма, рамні конструкції; конструкції з фланцевими з’єднаннями під високоміцні болти, різного роду вторинні металоконструкції (в тому числі анкерні блоки з різьбою на шпильках до М48 та ін.) для одноповерхових та багатоповерхових каркасів цивільних та промислових будівель і споруд.

Виробничий комплекс повністю забезпечений сучасним технологічним обладнанням, яке дозволяє випускати потрібні обсяги металоконструкцій, в т.ч.: багатофакельна машина кисневого різання з ЧПУ, дробоструминна машина очищення поверхонь; збиральна лінія зі станком правки грибовидності; торцефрезерний верстат; гільйотини, радіальні свердлильні верстати, листо- та трубозгинальні верстати, лінії автоматичного зварювання під шаром флюсу, напівавтомати зварювальні, фарбувальні станції безповітряного розпилення, камера порошкового фарбування та ін. Окрім цього, з метою перевірки якості виготовлення збиральних одиниць складних конструкцій (силоси, резервуари), у виробничому комплексі наявний майданчик для проведення контрольного збирання.

Будівельна компанія «Досвід 2002» пропонує будівельні послуги зі зведення промислових комплексів, торгових центрів, ангарів, логістичних центрів, заводів, огороджувальних конструкцій, складів та інших швидкомонтованих будинків.

Детальніше на сайті компанії.

Рекламные ссылки
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!