Область поиска:

Комерційний лінолеум LG SUPREME ("Супрім")

03.02.2016
Контактное лицо: Іван
Город: Львов
Купить по телефону:
Пожалуйста, сообщите по телефону, что Вы нашли это объявление на сайте Promobud.ua
Фото 1 Комерційний лінолеум LG SUPREME ("Супрім") 91234
Покриття супрім, розроблене фахівцями концерну LG Chem, поєднує в собі найкращі якості, накопичені світовими виробниками зносостійких покриттів для підлоги за більш ніж 50-ти річну історію. Має сучасний дизайн, унікальні характеристики по міцності і при цьому безпрецедентно низьку, навіть для нашого ринку покриттів такого класу, ціну.
Міцність Supreme - це гетерогенне (багатошарове) рулонне покриття відноситься до класу "напівкомерційних"; і "комерційних", в залежності від товщини захисного шару. Верхній шар матеріалу складається з поліуретану та має структуру схожу з захисним шаром вже відмінно себе зарекомендованого покриття Decotile. Малюнок, нанесений на покриття, захищений спеціальним "UV-coating" шаром від вигорання, тому матеріал багато років буде зберігати свій первозданний вигляд. Supreme має спінену основу, що забезпечує м"якість при ходьбі і відмінні теплоізоляційні властивості. Підкладка виконана з використанням скловолокна, що додає жорсткість і стійкість до розривів і розтягувань.
Невибагливість
Тести показали, що покриття Supreme має відмінну стійкість до побутових хімікатів і появи плям. При цьому матеріал абсолютно невибагливий у догляді - досить лише звичайного вологого прибирання. Важливим є той факт, що Supreme стійкий до впливу меблевих роликів.
Сучасний дизайн
Покриття Supreme має 6 кольорів під мармур, 3 під камінь і 6 рельєфних кольорів під дерево (що також є унікальним для рулонних комерційних покриттів).
Широка область застосування і доступність
Область застосування досить широка - від квартири до офісного приміщення з високою прохідністю або магазину. Особливо цей матеріал і його ціна порадує замовника для об"єкта з обмеженим фінансуванням.
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий
все предложения раздела

Похожие объявления

Рекламные ссылки
Линолеум любой ширины Вам

Ищите линолеум? Помогу подобрать.

Дешевый бытовой, офисный, детский.

Бесплатная доставка рулонов по Укра
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!