Область поиска:

Секційні ворота Львів і область доставка і монтаж.

07.11.2013
Контактное лицо: DOOR. LVIV. UA
Город: Львов
Купить по телефону:
Фото 1 Секційні ворота Львів і область доставка і монтаж. 156570
НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
Компанія «DOOR.LVIV.UA» - продаж секційних воріт провідних виробників, успішно зарекомендувала себе на українському ринку. Крім установки гаражних секційних воріт, ми виконуєм весь комплекс послуг по їх оснащенню системами автоматики і безпеки, а також подальшому сервісному обслуговуванню.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ВОРОТА У НАС :
1. Ми повною мірою несемо гарантійні зобов'язання на поставлену продукцію.
2. Наші фахівці проходять щорічні курси підвищення кваліфікації.
3. Ми здійснюєм опостгарантійне обслуговування і необхідний ремонт з використанням оригінальних запасних частин.
4. Надаємо безкоштовні консультації у випадку самостійного монтажу воріт.
5. Власна виробнича база дозволяє змонтувати ворота практично на будь-який отвір (виготовлення нестандартного кріплення і рами отвору).
6. Ворота доставляються і монтуються в один день - Вам не треба шукати місце, де їх зберігати.

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА-ВИГІДНА ЦІНА
Купуючи гаражні секційні ворота в нашій компанії Ви отримуєте відмінну якість за розумною ціною.
ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
Для зручності клієнта секційні ворота можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або бічними дверима, дизайн цих виробів нічим не відрізняється від дизайну основної конструкції. Для додаткового освітлення приміщення в підйомні секційні гаражні ворота і хвіртку встановлюються акрилові вікна.
СЕКЦІЙНІ ВОРОТА DOORHAN (РОСІЯ)
Найкращі у світі, за оцінками багатьох фахівців, секційні гаражні ворота «DoorHan». Гаражні ворота підйомно секційні характеризуються широкою лінійкою типів і фактур панелей воріт, широким вибором фурнітури і колірних рішень. Десять стандартних кольорів, які входять у вартість, шість кольорів ламінації за націнку.Тип панелей - мікрохвиля, гофра,гладкі,волна з пазом,гладкі центральним пазом і фільонка. Гарантія виробника на полотно воріт.
ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА
Гаражні секційні ворота - це один з найбільш поширених в Європі тип воріт, відповідним найсуворішим технічним вимогам. Секційні ворота можуть встановлюватися в приватних будинках, підземних гаражах і паркінгах, на промислових об'єктах, автомийках і автосервісах. При цьому секційні підйомні ворота відмінно доповнюють і підкреслюють архітектуру будь-якої будівлі.
Секційні гаражні ворота доповнять архітектуру Вашого гаража , підкреслений сучасний вид Вашого будинку і забезпечать високий рівень захисту від злому і теплоізоляції.
Секційні ворота відрізняє компактність, вони доречні і підходять скрізь. Маючи секційні гаражні ворота, ви щодня насолоджуєтеся практичними перевагами : з ще більшим комфортом в'їжджаєте в свій гараж, а також вивільняєте більше місця перед гаражем і всередині нього. Дозвольте собі ці зручності. Конструкція секційних воріт являє собою з'єднані петлями секції, які пересуваються по направляючим шинам. Шини, у свою чергу, прикріплені до країв отвору і заведені під перекриття. При відкриванні воріт секції одна за одною йдуть під перекриття будови, розміщуючись в просторі під стелею. Ця особливість конструкції секційних воріт забезпечує максимальний простір в гаражі і місце для парковки перед гаражем.
На вибір надаються різні варіанти зовнішнього боку панелей: мікрохвилі, гофра (вагонка), фільончасті панелі (шоколадна плитка).Виробник воріт гарантує повну безпеку для Вашої родини в процесі експлуатації воріт.Конструкція воріт забезпечує захист від защемлення пальців; захист від зачепа і порізу; захист від падіння полотна. Конструкція секційних гаражних воріт дозволяє відкрити ворота, навіть якщо машина знаходиться безпосередньо перед ними.
Ворота можуть легко відкриватися і закриватися вручну, так як вони збалансовані індивідуально підібраними пружинами. Таким чином, Ви виграєте місце всередині і перед гаражем , а весь простір гаража залишається вільним.
Секційні ворота підходять для будь-яких проємів: квадратних або скошених, з сегментною або напівкруглою аркою. Тому, ці ворота ідеально підходять для проведення реконструкцій і модернізацій.
АВТОМАТИКА ДЛЯ ГАРАЖНИХ ВОРІТ
Автоматичні гаражні ворота, оснащені електроприводом, зручно відкриваються прямо з машини за допомогою дистанційного пульта створюючи додатковий комфорт і забезпечуючи надійну систему контролю доступу. Ворота підйомні секційні оснащуються стельовими приводами для секційних воріт «DoorHan».Система аварійного розблокування допоможе відкрити підйомно секційні ворота при відключенні електроенергії.

Гармонія стилю і надійності конструкції - цим відрізняються гаражні ворота «DoorHan»

Зателефонуйте наших фахівцям за телефоном (098) 457-55-43 і ми підберемо автоматичні гаражні ворота, що відповідають всім Вашим вимогам і оптимально для Ваших умов експлуатації та оперативно розрахуємо ціну.
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий
все предложения раздела

Похожие объявления

Рекламные ссылки
Реклама за 3000 грн на рік

від будівельного портала

Тисни, та дізнайся більше

або пишіть: reklama@promobud.ua