Область пошуку:

Антикорозійний фарба по металу Zip - Guard

16.01.2018
Контактна особа: Заградка Роберт
Місто: Львів
Купити по телефону:
Фото 1 Антикорозійний фарба по металу Zip - Guard 182786
Фарба Zip - Guard - довговічна антикорозійна уретанова фарба швидко висихає і наноситься прямо на іржу без попереднього грунтування . Фарба містить формулу , яка запобігає появі іржі і забезпечує довговічну захист внутрішніх і зовнішніх металевих поверхонь . Фарба протистоїть іржі і атмосферних впливів , зберігаючи свої декоративні властивості .

Універсальну фарбу Zip - Guard можна наносити на різні види металевих поверхонь - лавки , ковані вироби , машинне обладнання , вагони та багато іншого. Відмінно захищає від іржі залізо , сталь , більшість видів металевих поверхонь з вмістом спеціальних захисних смол , утворюючи супер- міцний бар'єр , який відштовхує вологу і запобігає корозії .

Фарба Zip - Guard - це довговічне покриття , яке можна наносити безпосередньо на іржу.

Практично всі фарби « по іржі » , присутні на українському ринку - це алкідні масляні фарби. Всі фарби містять плівкоутворювальні компоненти , розчинник і пігмент. При використанні алкідною фарби відбувається випаровування розчинника і утворюється тверда плівка , яка механічно осідає на поверхні, що фарбується .

У поліуретанових фарбах , як сполучних , використовуються уретанові смоли і при застосуванні їх , ізоціанати , що входить до складу сполучного , вступає в реакцію з вологою повітря і відбувається хімічна реакція утворення поверхневої плівки властивостями схожими на пластмас. З одного боку ця плівка є надзвичайно міцною , а з іншого боку - дивно пластичної.

Тому термін служби уретанових фарб в 3-4 рази вище , ніж алкідних .
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Реклама за 3000 грн на рік

від будівельного портала

Тисни, та дізнайся більше

або пишіть: reklama@promobud.ua