Область пошуку:

Автономне опалення Вікном

21.10.2019
Контактна особа: Khors Tehnologies
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Автономне опалення Вікном 177154
Електрообогреваемие склопакети KHORS Technologies - це скло з покриттям з оксидів металів власної розробки і технологією дозволяє зробити покриття рівномірним по всій поверхні, що дозволяє розігрівати скло рівномірно по всій поверхні не залежно від розмірів електрообогреваемих склопакетів. У конструкцію електрообогреваемого вікна входить скло зі спеціальним електропровідним покриттям , що виконує функцію нагрівального елемента.
Контактні срібні шини наносять на дві паралельні сторони скла з покриттям за власною технологією , що дозволяє гарантувати довгий термін служби як контактної групи , так і самого електрообогреваемого склопакета в готовій конструкції.
Герметичність склопакета дозволяє забезпечувати його тривалий термін служби , оскільки середовище всередині обігрівається склопакета постійна ( відсутність зовнішніх джерел вологи , пилу та ін )
Електрообогреваемие склопакети KHORS Technologies можуть використовуватися як основне джерело тепла для обігріву приміщень або для створення додаткового комфорту в поєднанні з основною системою опалення. Це ідеальне рішення для місць , які використовуються постійно і вимагають швидкого обігріву: заміські будинки , дачі , балкони , зимові сади , внутрішні приміщення , басейни , скляна покрівля тощо
Вартість електрообогреваемих склопакетів KHORS Technologies в рази нижче існуючих конкурентів !
www.khorstech.com
Залишити коментар

Коментарі, відгуки