Область пошуку:

Бетонні елементи колодязів з марки бетону 200. Люк для колодязя, КС, КЦП, КЦД. Донецьк, Луганськ, Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя та ін. Н.п. Україна. Ціна низька. Дон-стоун.

02.03.2016
Контактна особа: Зароза Василий Викторович
Місто: Харцизьк
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Бетонні елементи колодязів з марки бетону 200. Люк для колодязя, КС, КЦП, КЦД. Донецьк, Луганськ, Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя та ін. Н.п. Україна. Ціна низька. Дон-стоун. 222758
Днища, кришки, кільця для колодязів із бетона.Данние елементи застосовуються для будівництва колодязів каналізації, водовідведення та оглядових колодцев.Проізводятся ці елементи з бетону марки 200 - це важливо, тому що ці складові колодязів повинні витримувати серйозні навантаження грунту і т. д.Поетому тут важливо довіряти і перевіряти виробника, постачальника бетонних елементів для колодязів на те, щоб ці матеріали відповідали стандартам.В наявності різні діаметри і висота виробів, що дає вам можливість заощадити час на пошуки різних постачальників, якщо вам потрібні різні размери.Купіть бетонні елементи для колодязів за низькою ціною в Дон-стоун з доставкою по різних містах України: Донецьк, Луганськ, Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя та ін. н.п. Украіни.Звоніте.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!