Область пошуку:

будинку з газобетону

26.04.2014
Контактна особа: никалай
Місто: Дніпро
Купити по телефону:
Фото 1 будинку з газобетону 177183
Будівництво будинків з газобетону
Наша компанія займається будівництвом будинків , котеджів , будинків з газобетону.
Будинок з газобетону це :
- Рентабельний і долговечний.Автоклавний газобетон показав себе як дуже довговічний матеріал. Він не схильний до корозії , деформацій , що гарантує дуже низькі витрати на експлуатацію будинку , значно заощаджуючи час і гроші на технічне обслуговування протягом усього терміну служби будинку .
- Низькі витрати на транспортування. Стінові блоки до 3-4 разів легше , ніж традиційні будівельні матеріали ( близько 75 % легше , ніж бетон). Це означає , що обсяги завантаження збільшуються , а вартість доставки зменшується. Нижче приведена порівняльна таблиця завантаження будівельних матеріалів у вантажівку 20 тонн :
Вантажівка , 20 тонн Газобетонні блоки Блоки з ракушняка Силікатна цегла
Розмір стіни 120м2 32,5 м2 34м2
Товщина стіни 300мм 400мм 380мм
Обсяг продукції 36м3 13м3 13м3
- Скорочення витрат на матеріали. Завдяки високій вогнестійкості , теплотехнічних , акустичним , прочностним і розмірним характеристикам стінових блоків , немає необхідності у використанні ізоляційних та гіпсових плит. При будівництві з газобетону істотно знижуються витрати на кондиціонування та опалення , відпадає необхідність у додатковій теплоізоляції.
Останні дослідження показали , що економія сталевої арматури і бетону при будівництві висотних будівель зростає на 20 %. Ще одна перевага - це економія площі завдяки більш тонким стінам.
- Зниження експлуатаційних расходов.Значітельная економія експлуатаційних витрат в будинках , побудованих з стінових блоків , досягається шляхом зниження витрат на технічне обслуговування та оплату за енергоносії.
- стійкість до шкідників . Оскільки цей будівельний матеріал є неорганічним і стійким до шкідників , терміти , гризуни та комахи не можуть селитися в суцільних стінах , збудованих зі стінових блоків.
- Міцність і безпека. Завдяки тому , що газобетон є міцним і негорючим матеріалом , стінові блоки забезпечують чудовий захист від вогню і відповідають вимогам протипожежних норм .
- Стійкість до цвілі і грибків . Вироби з газобетону є стійкими до грибків і перешкоджають поширенню цвілі.
- Енергозбереження . Стінові блоки має прекрасні теплоізоляційні і теплоакумулювальні властивості , що значно знижує витрати на кондиціонування та опалення . А ЗНАЧИТЬ , ЕКОНОМИТЬ КОШТИ НА ВИТРАТИ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ .
- Гнучкість дизайну. Завдяки тому , що стінові блоки легко обробляються , вони можуть бути використані для різних елементів оздоблення . Це дає архітекторам невичерпні можливості варіації фасадів.
Звернувшись в нашу компанію ви отримаєте:
- Злагоджена та висококваліфікована команда досвідчених професіоналів компанії «Строй -С» , діючи від імені клієнта , робить все можливе , щоб цілі клієнта були досягнуті повною мірою
- Кваліфікований склад інженерно -технічних працівників
- Свобода вибору клієнта (ми можемо розробити індивідуальний проект , або надати на вибір вже готові)
- Професійні будівельні бригади
- поетапний гнучкий механізм оплати
- Наша компанія є офіційним дилером ТОВ « UDK » Газобетон і має
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення