Область пошуку:
Статті компаній

Дизельні генератори (електростанції)

06.10.2017
Щоб забезпечити будь-який промисловий або господарський об'єкт електроенергією, використовуються високовольтні лінії електропередачі. Ці рішення дозволяють вашому обладнанню та освітлювальних приладів функціонувати без збоїв і виконувати необхідні завдання.
Але бувають важкодоступні місця в ландшафті, де неможливо використовувати ЛЕП. Результат - перед інженерами підприємства або об'єкта ставиться завдання знайти альтернативне джерело живлення. Щоб забезпечити повністю автономне (або резервне) енергопостачання, можуть використовуватися:
системи акумуляторів
Електростанції, де основним джерелом є рідке паливо
 
 
Дизельний генератор - це установка, найбільш затребувана як серед підприємств, так і приватних осіб потребують автономному енергопостачанні.
Компанія «Далгакіран» реалізує на українському ринку два основних види подібних агрегатів:
Великі електростанції для промислових підприємств
Міні-генератори, що використовуються в побутових сценаріях (на дачі, наприклад)
Давайте ми детальніше розповімо за ці види продукції, ознайомимо вас з технічними характеристиками і актуальним асортиментом компанії.
Дизельні генератори: сфера використання
 
Наші клієнти цікавляться такими питаннями:
Як працює дизель-генератор?
Чому варто віддати перевагу йому, а не бензинової версії агрегату?
Розрахунок необхідної потужності та вибір промислового дизельного генератора
Ці установки генерують постійна напруга і можуть бути як стаціонарними, так і пересувними. Автономна дизельна електростанція конструктивно складається з наступних елементів:
Двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ), де паливом виступає дизельне паливо
Генератор змінного струму, перетворюють вироблену механічну енергію в електрику
Електронна система управління і контролю
АВР - система автоматичного введення резерву при відключенні постійного джерела енергії
Паливні і масляні системи
При підключенні до необхідного обладнання або об'єкту, вироблена ДВС механічна енергія трансформується за допомогою генератора і подається на пристрій.
Купити дизельний генератор ми радимо в таких випадках:
Як резервне джерело електроенергії на промислових підприємствах
Як основне джерело електроенергії у віддалених від енергетичної інфраструктури об'єктах. Наприклад - заміське будівництво
Виробничі склади і торгові приміщення
Промислова дизельна електростанція від нашої компанії «Далгакіран» за бажанням замовника поставляється із захисним кожухом. Він запобігає потраплянню вологи і сміття в конструкцію пристрою, тим самим, оберігаючи вас від несподіваної поломки.
Наступний етап знайомства з продукцією компанії - вибір необхідного промислового дизельного генератора.
Асортимент компанії охоплює відразу кілька варіантів продукції: від бюджетного сегмента (для використання в побуті), до пристроїв преміум-класу, які використовуються великими промисловими підприємствами.
Як ми їх виготовляємо?
 
Ми збираємо дизельні агрегати з деталей і вузлів, які постачають нам відомі в усьому світі виробники. Процес складання здійснюється на власних заводах компанії, розкиданих по Україні. Дизельні генератори в Україні від компанії «Далгакіран» завжди є в наявності, так як ми здійснюємо прямі поставки з заводів.
 
Щоб вибрати необхідний для задоволення ваших потреб пристрій, пропонуємо ознайомитися з наведеною нижче інформацією.
Дизель-генератор: як зробити правильний вибір агрегату?
 
Ми рекомендуємо скласти для себе чек-лист, в якому будуть вказані необхідні параметри, а також обов'язкові та можливі сценарії використання. Вам потрібно записати відповіді на наступні питання:
Для яких умов експлуатації вам знадобилося купити дизельну електростанцію? Як резервне джерело живлення або ж основний? Максимальне навантаження, яке зможе забезпечувати агрегат, буде залежати від ваших ретельних розрахунків спільно з професіоналами в сфері електропостачання.
Яка потужність установки вам необхідна? Для вірного підрахунку скористайтеся наступною формулою: пікове навантаження всього одночасно підключається + сумарна індуктивне навантаження, що виникає при запуску.
Ціна дизельного генератора залежить від того, чи буде він додатково оснащуватися захисним кожухом чи ні. Якщо ви плануєте використовувати агрегат на вулиці, то цей елемент обов'язковий до покупки.
Вибирайте між двома основними типами продукції: одно- або двофазні генератори (про їх відмінностях розповімо нижче).
Записавши всі побажання, ви легко виберете відповідну модель з асортименту компанії. Якщо потрібна професійна консультація - звертайтеся, ми розповімо про особливості техніки і допоможемо з вибором.
Наші клієнти часто задають питання: купити одно- або двофазну модель дизельного генератора? До однофазних моделей належать агрегати, які працюють в мережі з напругою 220-230 вольт, а до трифазних - 220 і 380 вольт.
Якщо у вас не виходить рівномірно розподілити навантаження устаткування по трьох фазах, рекомендуємо вибрати дизельний генератор, ціна якого буде дещо вищою, проте всі пристрої будуть працювати без перебоїв.
дизельні електростанції
Такі агрегати найчастіше використовуються в стаціонарному режимі. Вони забезпечують безперебійне енергопостачання великих виробничих компаній в межах від 750 кВА і до 2275 кВА. Ціна дизельної електростанції залежить від таких факторів:
потужність ДВС
Одно- або трифазна конфігурація
Наявність захисного кожуха
Монтаж цих установок відбувається в безпосередній близькості до об'єкту, який буде отримувати електроенергію. Як правило, мають автозапуск, додаткові системи охолодження (водяні) і захисту кузова від проникнення вологи і пилу.
Різниці між дизельним генератором і дизельною електростанцією немає - це одне і те ж поняття. Відмінності криються в деталях:
Дизельний генератор, як правило, використовується для вирішення локальних завдань. Наприклад - для битовки або заміської дачі
потужності, що виробляється
В Україні дизельні електростанції користуються попитом у компаній, що працюють цілодобово. Пристрої використовуються як резервний або основне джерело харчування.
Як запускати дизельні генератори: за допомогою автоматики або в ручному режимі?
 
Є два варіанта:
Використовуючи АВР (автоматичне включення резерву) - підходить для агрегатів, що працюють в якість резервного джерела електроенергії
В ручному режимі з пульта або спеціального ключа (поставляється в комплекті)
Якщо на вашому об'єкті постійно немає чергового персоналу, вибирайте моделі з автоматичним включенням (стосується це великих дизельних електростанцій).
Станції встановлюються в приміщенні або на вулиці. Якщо у вас немає чіткого бачення ситуації - звертайтеся до консультантів «Далгакіран». Ми розповімо, як правильно підготувати місце для монтажу, і які вимоги необхідно виконати, щоб установка працювала так, як потрібно.
Компанія «Далгакіран» пропонує вам купити дизельні генератори в Києві для зниження виробничих витрат і забезпечення стабільної подачі електроенергії до необхідного об'єкту.