Область пошуку:
Статті компаній

ДСП Egger - оптимальне рішення для виготовлення кухонних меблів

03.01.2020
Кухонний гарнітур повинен бути екологічно чистим, стильним, практичним. Фасади можна замовити з ДСП Egger в Харкові на kh.viyar.ua.
Кухонний гарнітур, інша меблювання повинна не тільки відповідати вимогам практичності і естетики, а й бути екологічно чистою. Фасади можна замовити з ДСП Egger в Харкові на kh.viyar.ua.
Переваги фасадів Egger для кухні
Німецька плита володіє високими експлуатаційними характеристиками:
доступна ціна на ДСП Еггер;
стійкість до механічних пошкоджень, подряпин, хімічних агресивних середовищ;
зносостійкість;
екологічність, безпека - товар відповідає міжнародним гігієнічним вимогам;
різноманіття декоративних рішень - імітація шкіри, каменю, дерева, різних фактурних матеріалів, багата палітра відтінків.
«Оверлей» - інноваційний додатковий шар на плиті Еггер, який попереджає появу подряпин, потертостей, втрату зовнішньої привабливості.
Щоб виготовити практичну меблювання, необхідно брати фасадний матеріал Еггер на базі ДСП-основи, захисно-декоративного шару. Двосторонні панелі використовують з будь-якого боку. Фасади та стінові панелі гармоніюють зі стільницями. Виробник надає покупцям зразки кухонних меблів, виконані в загальному стилі.
Недорогі кухні для масового покупця
Меблі на кухні, як правило, довго не служить - це не новина. На меблювання постійно впливає підвищена вологість, скачки температур. Недорогі комплекти легко можна замінити новими, якщо хочеться оновити обстановку або коли колишня меблювання втратила вигляд. Можна купити ДСП Egger в Харкові у постачальника, який співпрацює безпосередньо з виробником.
Пошук екологічної плити Egger вас приведе в магазин «Вияр». Спеціальний клей містить безпечне кількість хімії. Щоб виготовити цей листовий матеріал, беруть хвойну деревину - м'яку породу з високою щільністю і чудовими структурними показниками. Технологія передбачає застосування стружки, що відповідає певним параметрам, для протистояння деформації, механічних пошкоджень.
Зовнішня сторона матеріалу покрита шаром, що відштовхує воду, основою якого є віск.
Дизайнери цінують натуральність текстури, однорідність, що дозволяє реалізувати будь-яку творчу задумку.
Меблеве виробництво сьогодні працює з якісними матеріалами, освоюючи нові види плитних матеріалів. Продукція німецького виробника ДСП Egger дорожче, ніж у конкурентів, але нижче ціни натуральної деревини. Оптові покупці виграють, оскільки платять менше за ламіновану ДСП.
Компанія «Вияр» не тільки пропонує плитні матеріали, але також забезпечує покупців послугою розпилювання за розмірами замовника.
Як доглядати за кухонними гарнітурами з ДСП Еггер
Корпусні меблі з сучасних матеріалів вимагає мінімальних зусиль і часу для догляду. Основне правило при використанні - не допускати попадання води в стики, застосовувати термоізоляційну прокладку для гарячих предметів. Для видалення пилу використовуйте плюш, фланель. Щоб освіжати поверхню, усувати забруднення, купують особливі поліролі.