Область пошуку:

Джерела безперебійного живлення, ДБЖ UPS. пр-ва CHLORIDE (Великобританія) від 5 до 9 600 кВА, моноблочного і модульного типу

12.12.2011
Контактна особа: Прядок Василий
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Джерела безперебійного живлення, ДБЖ UPS. пр-ва CHLORIDE (Великобританія) від 5 до 9 600 кВА, моноблочного і модульного типу 31965
ТОВ "Санлайт Україна С.Р.Л." є ексклюзивним офіційним партнером компанії CHLORIDE (Великобританія) - одного з світових лідерів-виробників джерел безперебійного живлення (ДБЖ), яка випускає продукцію під торговими марками CHLORIDE, SIEMENS, MASTERGUARD.
Корпорація CHLORIDE - світовий лідер в області ДБЖ з більш ніж віковою історією (1891 рік) - об'єднує на сьогоднішній день кращі заводи, що спеціалізуються на виробництві ДБЖ. Придбання в квітні 2000 року у компанії Siemens заводу MASTERGUARD забезпечило злиття двох новітніх технологій (CHLORIDE і Siemens) та зробило корпорацію технологічним лідером ринку систем безперебійного електроживлення.
У 2006 і 2007 роках компанія CHLORIDE була визнана лідером ринку ДБЖ у Європі за оцінкою найбільшою аналітичної компанії "Frost & Sullivan" (Vertical Market Penetration Leadership).
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!