Область пошуку:

Електричний кабельний тепла підлога Ratey

10.12.2023
Контактна особа: Евгений
Місто: Чернігів
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Електричний кабельний тепла підлога Ratey 156306
Нагрівальний кабель Ratey

Електрична тепла підлога володіє перевагою над іншими видами теплих підлог завдяки простоті монтажу , надійності і безпеки. Тепла підлога можна застосовувати практично скрізь - у кімнатах , теплицях , складах , гаражах , балконах . Використовуючи спеціальний кабель , можна змонтувати тепла підлога де завгодно - важка меблі , холодильник або виступи стін не стануть проблемою , адже кабель здатний вільно згинатися при прокладці по будь рельефам .
Нагрівальний кабель Ratey укладається в бетонну стяжку , на яку можна покласти будь-яке підлогове покриття (паркет , лінолеум , плитку ) . Ratey не вимагає якого-небудь обслуговування протягом усього терміну експлуатації.
Тепла підлога створює найбільш комфортні умови для людини: тепло внизу , біля поверхні стоп , і прохолода - на рівні голови.
Чому Ratey пропонує кращу ціну? Виробник , що дотримує високі світові стандарти якості і використовує найкраще імпортне обладнання , знаходиться в Україні , що робить тепла підлога доступним для споживача. Купуючи високоякісну продукцію , зроблену в Україні , вам не доведеться переплачувати за митний збір , а також транспортні та інші витрати , що роблять імпортний тепла підлога такого ж , а часом і гіршої якості , значно дорожче вітчизняного . Тому купуючи тепла підлога ратей , ви платите чесну ціну .

Переваги нагрівального кабелю Ratey :
- доступність;
- висока надійність;
- продуманий мощностной ряд .
Основою теплої підлоги Ratey є кабель, що має багатошарову ізоляцію і екран з міді , оцинкованої сталі , що демонструє високі антикорозійні показники і міцність .
Нагрівальний кабель Ratey має високу ефективність завдяки відмінній тепловіддачі , довговічності матеріалів , з яких він виготовлений, і , найголовніше - безпеки. Електрична тепла підлога виключає ризик витоку газу або гарячої води , що існує при використанні газового або центрального опалення.
Постійне забезпечення комфортною температурою в приміщенні здійснюється завдяки електронному терморегулятора.

Відмінні особливості:
- одножильний нагрівальний кабель , два холодних кінця ;
- тришарова ізоляція нагрівальної жили ;
- сталемедная екран;
- гарантія 15 років.

Технічні характеристики нагрівального кабелю RATEY :
Тип кабелю: одножильний , екранований
Ізоляція нагрівальної жили з термостійкого пластикату
Номінальна напруга живлення 220 В ~ 50 Гц
Випробувальна напруга ізоляції 2500 В ~ 50 Гц
Виділювана теплова потужність 15 Вт / м
З'єднувальний провід ( холодний) мідний 2 м
Максимальна робоча температура гріючої жили 105 С
Максимальна робоча температура зовнішньої ізоляції 70 С


Електрична тепла підлога

Електрична тепла підлога володіє перевагою над іншими видами теплих підлог завдяки простоті монтажу , надійності і безпеки. Тепла підлога можна застосовувати практично скрізь - у кімнатах , теплицях , складах , гаражах , балконах . Використовуючи спеціальний кабель , можна змонтувати тепла підлога де завгодно - важка меблі , холодильник або виступи стін не стануть проблемою , адже кабель здатний вільно згинатися при прокладці по будь рельефам . Але не всі кабелі, що використовуються в системі «тепла підлога» однакові, і не кожен з них має дійсно хорошими показниками довговічності , стійкості і тепловіддачі .

RATEY для досконалих теплих підлог

ратей знаходиться в числі кращих для створення теплих підлог. Прекрасно обігрівальний приміщення , що створює з будь-якої статі справжню теплову панель і дозволяє значно економити в порівнянні з газовим , центральним та іншими видами опалення . Тепла підлога RATEY дає можливість насолоджуватися теплом , рівномірно прогріває приміщення , яке ви можете регулювати так , як вам захочеться , за допомогою терморегулятора . І помилково буде вважати , що тепла підлога - це дороге задоволення , адже вже є відмінні цінові рішення, що роблять цей вид опалення максимально доступним.
Краща ціна на тепла підлога

Чому ратей пропонує кращу ціну? Виробник , що дотримує високі світові стандарти якості і використовує найкраще імпортне обладнання , знаходиться в Україні , що робить тепла підлога доступним для споживача. Купуючи високоякісну продукцію , зроблену в Україні , вам не доведеться переплачувати за митний збір , а також транспортні та інші витрати , що роблять імпортний тепла підлога такого ж , а часом і гіршої якості , значно дорожче вітчизняного . Тому купуючи тепла підлога ратей , ви платите чесну ціну .


Надійний тепла підлога

Основою теплої підлоги ратей є кабель, що має багатошарову ізоляцію і екран з міді та оцинкованої стали , що демонструє високі антикорозійні показники і міцність . Не має значення , яка технологія монтажу застосовувалася для теплої підлоги , адже якщо був використаний кабель RATEY , то вам гарантована висока ефективність завдяки відмінній тепловіддачі , довговічності кращих матеріалів , з яких він виготовлений, і , найголовніше - безпеки. Електрична тепла підлога виключає ризик витоку газу або гарячої води , що існує при використанні газового або центрального опалення.

Тепла підлога - просто насолоджуйтеся комфортом

І не так уже й важливо , де вам необхідний тепла підлога , адже використовуючи нагрівальний кабель RATEY , ви зможете подарувати собі і своїм близьким ласкаве тепло де завгодно - квартира , будинок чи будь-яке інше приміщення будуть надійно захищені від холодів. Відчуйте всі переваги якісного теплої підлоги , який легко монтувати , - він не вимагає спеціального догляду і економить ваші гроші. Тепла підлога ратей буде надійним капіталовкладенням , адже терміну його експлуатації вистачить і для вас , і для ваших дітей , і навіть для онуків.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки