Область пошуку:

Фарба акрилова для дахів АКМІРА

01.03.2012
Контактна особа: Кравченко Инна Михайловна
Місто: Нова Каховка
Купити по телефону:
Витрата - 80-130 гр. / М2.

Фарба для дахів і цоколя АКМІРА - водно-дисперсійна на основі багатофункціональної чисто акрилової дисперсії, яка характеризується високою міцністю, атмосферостойкостью, водостійкістю і стійкістю до ультрафіолету. Фарба без розчинника, екологічно чиста, дихаюча. Акрилові фарби стійкі до лужної корозії. Стійкість до лужної корозії є основною причиною, по якій рекомендують використовувати 100%-і акрилові фарби. Лужність поверхні може мати значний вплив на довговічність та експлуатаційні властивості фарби. З плином часу вони будуть довше зберігати зовнішній вигляд і дозволять заощадити час і гроші, оскільки відпаде необхідність у частих ремонтах.
Добре проникає в глибину матеріалу, утворює покриття з дуже низькою здатністю до забруднення, старінню, дії вологи, утворенню мікроорганізмів і впливу ультрафіолетового випромінювання.
Покриття має високу твердість, адгезією, і паропроникністю.
Можлива колеровка по широкому спектру кольорів АКМІРА пігментами «Байєр» (Німеччина) і «Колортренд» (Нідерланди).

Фарба для дахів і цоколя застосовується для декоративно-запобіжної забарвлення всіх видів палених черепиць, шиферу, бетонних покрівельних покриттів, а також високоміцних фасадних покриттів будівель.
При нанесенні утворює гладкі матові шари, добре прилеглі до основи. Володіє високими декоративними якостями.


Температура використання рекомендується від 5 до 35 ° С.
Після перемішування фарба наноситься двома шарами з проміжною сушкою на міцну підготовлену поверхню, суху, без пилу і жирних плям. При фарбуванні покрівельних покриттів рекомендується попередня обробка акриловим глубокопроникающим грунтом «АКМІРА». При фарбуванні цоколя і фасадів будинків рекомендується попередня обробка акриловими гідроізолюючим або глубокопроникающим грунтом «АКМІРА». Час висихання 1-2 години при нормальній температурі (200 С) і відносної вологості повітря не більше 70%. Повний процес полімеризації відбувається на протязі 24 годин при нормальному температурному режимі. Для запобігання пошкоджень шкіри рекомендується виключити довготривалий контакт з шкірою і використання захисної мазі. При роботі з фарборозпилювачем захистити органи дихання від аерозолі.
Поставка в пластикових відрах по 4кг, 7 кг, 14кг, 28кг, 44кг.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Реклама за 3000 грн на рік

від будівельного портала

Тисни, та дізнайся більше

або пишіть: reklama@promobud.ua