Область пошуку:

Фарба для металу антикорозійна Hammerite молоткова

16.01.2018
Контактна особа: Заградка Роберт
Місто: Львів
Купити по телефону:
Фото 1 Фарба для металу антикорозійна Hammerite молоткова 182784
Фарба Hammerite випускається трьох видів: молоткова , гладка ( глянсова) , гладка ( напівматова ) містить активні антикорозійні добавки ( фосфат цинку). Захищає метал від корозії протягом 8 років. Утворює зносостійке і еластичне покриття , стійке до перепадів вологості і температур всередині і зовні приміщень. Посилено силіконовими добавками для створення додаткового бар'єру проти вологи та бруду. Покриття стійке до дії побутових хімікатів і короткочасному впливу моторного палива та мастил . Тільки фарби Hammerite мають лускату структуру , яка перешкоджає проникненню кисню і води до металу . Продукт швидко висихає на поверхні , завдяки цьому наступний шар фарби може бути завдано через 4-6 годин. Тому вся робота може бути завершена за один день.

Область застосування
Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Підходить для нанесення на іржаві незабарвлені і пофарбовані раніше поверхні з чорних металів. Попередньо використавши спеціальний грунт Special Metals Primer , фарбу можна наносити на оцинковану сталь , гальванізованого поверхню , поверхні з кольорових металів ( оцинкованих , алюмінієвих) та пластик твердої фактури. Рекомендується для фарбування гаражних воріт та огорож , водостічних труб , жолобів , перил , флагштоків , садового інструменту і механізмів , садових меблів , елементів декоративного оздоблення та т.п. Фарба сумісна
з більшістю лакофарбових покриттів ( акрилових , уретанових , алкідних , кремнійорганічних та ін), за винятком матеріалів на бітумній основі. Не підходить для фарбування знаходяться під водою поверхонь .
Розбавлення
Нанесення пензлем : розбавлення не потрібно. Нанесення валиком : для першого шару розбавити в співвідношенні не більше 1 частини Розчинника і Очищувача Hammerite на 10 частин фарби. Для наступного шару розбавлення не потрібно.
Технічні дані
Сполучне - Модифікована алкідна смола
Розчинник - Суміш вуглеводнів і кетона
Розріджувач - Розчинник і очищувач Hammerite
Сухий залишок ( по об'ємом) - 46 %
Щільність - 1,00 кг / л
Робочі інструменти - Кисть , валик , розпилювач
Час до нанесення наступного шару - Не менш 4х годин
Термостійкість покриття - до 80 ° С
Рекомендована товщина мокрої плівки - 200 мкм
Рекомендована товщина сухої плівки - 70 мкм
Витрата на один шар - до 10 м / л
Термін та умови зберігання - 2 року при t ° від +5 ° С до +30 ° С
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Реклама за 3000 грн на рік

від будівельного портала

Тисни, та дізнайся більше

або пишіть: reklama@promobud.ua