Область пошуку:

Фасадні роботи, роботи по зовнішній обробці фасадів будинків. Оздоблення фасадів. Зовнішні опоряджувальні роботи . Штукатурка , шпаклівка ( шпаклівка ) .

15.04.2024
Контактна особа: Виктор
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Фасадні роботи, роботи по зовнішній обробці фасадів будинків. Оздоблення фасадів. Зовнішні опоряджувальні роботи . Штукатурка , шпаклівка ( шпаклівка ) . 221129
Роботи з оздоблення фасадів будівель є важливим елементом у будівництві , ремонті будь-якого будинку.Це ж одяг вашого дома.Встречают - то по одягу, як говорітся.Нікому не хочеться, щоб його будинок виглядав як " облуплений " .Нікому не хочеться заплатити гроші за зовнішню обробку фасаду свого будинку, а через рік вже бачити з сумом , як вся обробка облезла.С нашої будівельною бригадою цих проблем не будет.Более того, зараз нашу будівельну бригаду дуже багато і часто наймають для утеплення фасадів будинків і квартир: люди адже стали рахувати гроші, які вони витрачають на опалення і розуміють, що краще один раз вкластися на зовнішнє утеплення будинку, квартири, а потім багато років економити на енергоносітелях.Виполняем фасадні роботи в м Київ, Київська область - (Бровари, Вишневе, Вишгород , Бориспіль, Васильків , Фастів , Коцюбинське та ін . ) Телефонуйте!
Залишити коментар

Коментарі, відгуки