Область пошуку:

Газовий проточний водонагрівач, газова колонка Ariston Marco Polo M2 10L FF полутурбо, турбо, Fast 11 CF P, DGI 10L CF NG Superlux та інші. Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя.

08.08.2020
Контактна особа: Павел
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Газовий проточний водонагрівач, газова колонка Ariston Marco Polo M2 10L FF полутурбо, турбо, Fast 11 CF P, DGI 10L CF NG Superlux та інші. Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя. 225885
Газові колонки Арістон працюють як на природному газі, так і на сжіженном.Данние проточні водонагрівачі адаптовані до українських умов іспользованія.Ведь всі знають наші проблеми - це часте низький тиск води, це низький тиск природного газу в трубопроводі. Ніхто від цього не застрахован.Соответственно та обладнання потрібне таке, щоб дозволяло безперебійно забезпечувати домогосподарство гарячої водой.Ко багатьом колонкам додається димохідна труба.Ну і найголовніше - це висока економічність водонагрівачів Арістон, що дозволяє нашим покупцям економити свій сімейний бюджет протягом багатьох років .Купив газовий проточний водонагрівач, колонку Ariston зі складу за низькою ціною можна тільки в WarmWorld і тільки сегодня.Звоніте! Доставляємо по всій Україні у м Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя та ін. міста України.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки