Область пошуку:

Геліоколектор вакуумний і тепловий насос - види економії опалення для Вас раз і назавжди

27.11.2009
Контактна особа: Андрей Григорьевич
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Геліоколектор вакуумний і тепловий насос - види економії опалення для Вас раз і назавжди 18989
Здравствуйте Шановні панове! Допоможемо в економії на опаленні для Вас раз і назавжди!
Настав опалювальний сезон-тепло необхідно всім, але настав час економити як на виробництві, так і в домашніх умовах - ми поважаємо Ваш час і гроші.
Геліоколектор + тепловий насос = опалення, гаряча вода, тепла підлога, теплий басейн, обігрів підсобних і будь-яких окремих приміщень і прибудов додатково очищення, іонізація та зволоження повітря ...
Безкоштовний розрахунок і консультація фахівців з будь-яким типам об'єктів і споруд з різними видами проектів економії.
Компанія ТОВ «Геліос-Енерджі» пропонує зі складу в м. Київ енергоекономічні системи опалення (вакуумні геліоколектора), встановлення вентиляції з рекуперацією, системи економії гарячого водопостачання (до 98%), кондиціонери та очищувачі повітря Daikin (новітні ситеми іонізації і зволоження URURU). Наша компанія є дистриб'ютором вакуумних сонячних колекторів, теплових насосів повітря-повітря, повітря-вода торгових марок VT-Cool, дилером торгової марки Daikin.
Виробляємо комплексний монтаж та пусконаладку геліосистем із застосуванням вакуумних трубок (гарантія роботи більше 15 років), теплових насосів повітря-вода Daikin-Altherma (переконаєтеся на практиці - ексклюзивний в Україну показовий об'єкт у Києві) Формуємо дилерську мережу по Україні для реалізації і обслуговування сонячних колекторів і теплових насосів. Проводимо навчання монтажу та наладки обладнання. Постійна наявність на складі всього спектру пропонованого устаткування і витратних матеріалів.
Надаємо гарантію та сервісне обслуговування по всій Україні.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!