Область пошуку:

Грунт глибокопроникаючою АКМІРА від цвілі і рудих плям

01.03.2012
Контактна особа: Кравченко Инна Михайловна
Місто: Нова Каховка
Купити по телефону:
Фото 1 Грунт глибокопроникаючою АКМІРА від цвілі і рудих плям 77455
Глибокопроникаючою грунт застосовується для грунтування і зміцнення пористих, пухких і поглинаючих підстав з бетону, цементу, гіпсових, гіпсокартонних плит, а так само проти виссолов. Виссолов - білі соляні кірки, витравлюють з будівельного розчину або кам'яної кладки, у міру того як крізь них проходить вода. Можливі причини: недостатньо добре підготовлена поверхня; надлишок вологи, що просочується через зовнішні стіни зсередини. У випадку надлишку вологи необхідно її ліквідувати: полагодити дах, прочистити жолоби, водостоки і закрити всі тріщини в кам'яній кладці високоякісним ущільнюючим складом. Якщо всередині будівлі підвищена вологість, подумайте про установку душників або витяжних вентиляторів, особливо в кухні, ванній та пральні. Видаліть всі сліди нальоту дротяної або механічної щіткою, за допомогою промивного складу або 5% розчином соляної кислоти. Потім ретельно промийте поверхню і дайте їй висохнути. Нанесіть глибокопроникаючою грунт «АКМІРА», дайте йому повністю висохнути і тільки після цього при необхідності нанесіть високоякісну фасадну фарбу «АКМІРА». Глибокопроникаючою грунт має високий коефіцієнт адгезії (відмінне зчеплення з поверхнею) і максимально зменшує витрату фарби і запобігає нерівномірне її вбирання.
Використання - Температура використання від 5 до 350С. Грунт рівномірно наноситься за допомогою пензля, валика або фарборозпилювача. При нанесенні грунту на поверхню, стежити за тим, щоб не було патьоків, окремих крапель (висихання поверхні повинно бути рівномірним). Грунт не містить вогненебезпечних розчинників. Не рекомендовано довготривалий контакт з шкірою (використовувати робочі рукавиці). При роботі з фарборозпилювачем захистити органи дихання від аерозолі.
Постачання і зберігання - Грунт поставляється в пластиковій тарі: 1л, 3л, 5л, 10л. Зберігати при температурі від 5С до 35С в пластиковій тарі виробника.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Реклама за 3000 грн на рік

від будівельного портала

Тисни, та дізнайся більше

або пишіть: reklama@promobud.ua