Область пошуку:

Інфрачервона плівка KH 310 Преміум ! KH 305 PTC Саморегулівна Енергозберігаюча ! Тепла підлога інфрачервоний Korea Heating

30.01.2023
Контактна особа: Евгений
Місто: Чернігів
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Інфрачервона плівка KH 310 Преміум ! KH 305 PTC Саморегулівна Енергозберігаюча ! Тепла підлога інфрачервоний Korea Heating 151663
Інфрачервона плівка KH 305 PTC Саморегулівна Енергозберігаюча !

Даний продукт виготовлений лідером з розробки та виробництва систем
інфрачервоного плівкового опалення - KOREA HEATING (Юж. Кореєю ) . Революційна система обігріву володіє унікальною швидкістю прогріву покриттів і неперевершеною економічністю у споживанні енергії. Вона базується на використанні властивостей натурального природного тепла - інфрачервоного спектру сонячного світла. Перевагою такого обігріву є : легка іонізація , антиалергенний ефект , не сушить повітря і меблі , рівномірно розподіляє температуру по висоті приміщення .
Економічне перевага:
споживається плівки в пусковому режимі нагріву близько 210Вт / м ? , В робочому 140-180 (залежно від підлогового покриття , теплоізоляції та іншого) , плюс терморегулятор економить 35% ( вчасно вимикаючи підігрів ) .
Тих . характеристики термопленки :
Полотно підлоги інфрачервоного складається з наноуглеродістих нагрівальних смуг і мідних струмопровідних смуг , заламінованих з обох сторін плівкою ПЕТ .


• Плівковий підлога ( KH Korea Heating ) проводиться нанесенням методом друку карбонової пасти на теплоогнезащітную плівку РЕТ . В якості провідника застосовується срібло і мідні струмопровідні електроди . Після нанесення всіх необхідних елементів проводиться ламінація все тієї ж РЕТ .


Інфрачервона плівка KH 305 PTC Саморегулівна !
Ширина 50 см.

Макс . потужність 110 ват на м / пог. ( 220 ват/м2 )

У робочому режимі 100 ват на м / пог. ( 200 ват/м2 )

Товщина 0.338 мм.

Температурний режим 40-60 градусів

Ціна: 90 грн. м / пог.

Від 10 м2 ціна 85 грн. м / пог
Від 20 м2 ціна 80 грн. м / пог
Від 30 м2 ціна 75 грн. м / пог

ВІДПРАВКА НОВОЇ ПОШТОЮ У БУДЬ-ЯКИЙ РЕГІОН

Інфрачервона плівка тепла підлога KH 310 Преміум !
Даний продукт виготовлений лідером з розробки та виробництва систем інфрачервоного плівкового опалення - KOREA HEATING (Юж. Кореєю ) . Революційна система обігріву володіє унікальною швидкістю прогріву покриттів і неперевершеною економічністю у споживанні енергії. Вона базується на використанні властивостей натурального природного тепла - інфрачервоного спектру сонячного світла. Перевагою такого обігріву є : легка іонізація , антиалергенний ефект , не сушить повітря і меблі , рівномірно розподіляє температуру по висоті приміщення .
Економічне перевага:
споживається плівки в пусковому режимі нагріву близько 210Вт / м ? , В робочому 140-180 (залежно від підлогового покриття , теплоізоляції та іншого) , плюс терморегулятор економить 35% ( вчасно вимикаючи підігрів ) .
Короткий виклад " KH Korea Film "

• Термоплівка ( KH Korea Heating ) виготовляється шляхом друку на теплоізоляційну і вогнезахисну плівку РЕТ , як нагрівального елемента карбонової пасти ( Carbon Paste ) . використовуючи провідникове срібло ( Silver Paste ) і мідні електроди з подальшим ламінуванням . Використовується для обігріву підлоги , стелі , стін.


• Завдяки інфрачервоним променям , тепло довго тримається , тому Ви довгий час можете насолоджуватися теплом . Безпека і екологічність плівки абсолютно безпечна в експлуатації , не дає електромагнітного випромінювання. Це екологічно чистий матеріал , що добре впливає на Ваше здоров'я за рахунок інфрачервоного випромінювання. ?

Матеріал РЕТ

? ПЕТ ( Поліетилентерефталат )

• ПЕТ- однн з найпопулярніших матеріалів на сьогоднішній день застосовується для виробництва в різних галузях. ПЕТ став незамінним матеріалом 21 століття , що перетворює електроенергію в теплову. Екологічно чистий матеріал.

Переваги ПЕТ

1) Широка область застосування технології , міцний, зносостійкий, гарний діелектрик .
2 ) Так як жаровиделеніе низьке застосовується в місцях , чутливих до вогню.
3 ) Висока міцність і ударостійкість .
4 ) Імунітет до різних хімічних впливів
Інфрачервона плівка тепла підлога KH 310 Преміум !


Ширина 100 см.

Макс . потужність 220 ват на м / пог.

Товщина 0.338 мм.

Температурний режим 40-60 градусів

Ціна: 170 грн. м / пог
Від 10 м2 ціна 160 грн. м / пог
Від 20 м2 ціна 150 грн. м / пог
Від 30 м2 ціна 140 грн. м / пог

ВІДПРАВКА НОВОЇ ПОШТОЮ У БУДЬ-ЯКИЙ РЕГІОН
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення