Область пошуку:

Італійські меблі для вітальні колекції " SIENA " ( "Сієна" ) фабрики Camelgroup виготовлена з панелей черешні з декором і інтарсією з шпону червоного дерева та шпону лимонного дерева. Внутрішні полиці мають товщину 25 міліметрів і изго

14.07.2015
Контактна особа: Роман
Місто: Кривий Ріг
Купити по телефону:
Фото 1 Італійські меблі для вітальні колекції SIENA ( Сієна ) фабрики Camelgroup виготовлена з панелей черешні з декором і інтарсією з шпону червоного дерева та шпону лимонного дерева. Внутрішні полиці мають товщину 25 міліметрів і изго 182943
Італійські меблі для вітальні колекції " SIENA " ( "Сієна" ) фабрики Camelgroup виготовлена з панелей черешні з декором і інтарсією з шпону червоного дерева та шпону лимонного дерева.
Внутрішні полиці мають товщину 25 міліметрів і виготовлені з дерева і мають структурні полкодержатели , захищені від перекидання.
вітальні колекції " SIENA " ( "Сієна" ) фабрики Camelgroup Двері складаються з рами , яка також виготовлена з дерева , і шліфованого прозорого скла товщиною 15 міліметрів з латунними елементами в центрі і бронзового скла , розташованого по периметру. Вітрини меблів для вітальні " Сієна" італійської меблевої фабрики Camelgroup мають відкриті боковини зі скла , вставленого в подвійні дерев'яні рами. Полиці зі скла мають товщину 8 міліметрів , на задній стінці вітрини знаходиться біле дзеркало. Колони і вітрини мають карниз з дерева з інтарсією з шпону червоного дерева і візерунком на центральній панелі карниза.
Вітальні колекції " SIENA " ( "Сієна" ) фабрики Camelgroup Комоди та вітрини "Сієна" мають висунутий вперед корпус , двері комодів і вітрин забезпечені замками з ключами.
Кришки комодів і тумб мають товщину 30 міліметрів по контуру , і повторюють форму панелі; прикрашені ІНТЕРС з шпону лимонного дерева і шпони черешні , Центральна частина дверей виконана з шпони черешні ( вишні) у вигляді вертикальних смуг. Дводверний буфет " Сієна" з прямокутним або квадратним дзеркалом може бути використаний в ролі ексклюзивної передпокою. товщина боковин вітрини , тумб ТБ і комодів - буфетів 25 міліметрів , що створює дуже міцну структуру і забезпечує довговічність меблів.
вітальні колекції " SIENA " ( "Сієна" ) фабрики Camelgroup Двері обладнані сталевими сертифікованими петлями з механізмами автоматичного закривання , яке може регулюватися на три положення .
Ящики оснащені механізмами плавного закривання з прихованими напрямними , фасади всіх ящиків мають дерев'яне обрамлення товщиною 28 міліметрів і інтарсію з черешні. Центральна частина розсувного обіднього столу "Сієна" із закругленими кутами прикрашена інтарсією з шпону червоного дерева , а інтарсія лимонного дерева елегантно підкреслює витончену форму периметра столу .
Овальний стіл і круглий розсувний стіл також прикрашені інтарсією з шпону червоного дерева , які створюють цікаву хроматичну варіацію при переходах відтінків дерева.
Тумби для ТВ та аудіо / відеотехніки виготовлені з добірного шпону вишні ( черешні ) , і також має візерунок з червоного дерева , нанесений методом інтарсії , дерев'яна рама прикраси Декор , нанесеним методом гарячого тиснення.
Тумби ТВ виконані як в версії " MINI " , так і у версії " MAXI " .
Стільниці журнальних столів мають товщину 30 міліметрів , прикрашені декором червоного дерева , а також інтарсією з шпону черешні ( вишні ) і лимонного дерева.
Італійська вітальня Siena avorio camelgroup виготовляється з натурального шпону й масиву цінних порід дерева.
Італійська вітальня Siena avorio camelgroup Панелі зроблені з Європейської липи - це одне з небагатьох порід дерева , яка має білий відтінок з тонкими прожилками більш темного кольору , що оживляє і робить білий колір теплим .
Липа знайшла застосування у виготовленні різьблених елементів , інкрустації , а також при виробництві гітар та інших музичних інструментів.
Італійська вітальня Siena avorio camelgroup Ми вибрали це дерево для унікальної вітальні, яка прикрасить і наповнить світлом Ваш будинок.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення