Область пошуку:

Ізоляція труб Tubex , товщина 6мм , діаметр 12мм , 1МП 1,21 грн

21.06.2021
Контактна особа: Тарасенко Светлана
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Ізоляція труб Tubex , товщина 6мм , діаметр 12мм , 1МП 1,21 грн 166409
"Цей вид ізоляції застосовується на сталеві , мідні та пластмасові трубопроводи .

Ізоляція з товщиною стінки від 6 до 10 мм. Застосовується для ізоляції труб всередині стіни. Ізоляція з товщиною стіни 15-20 мм. Застосовується для ізолювання труб в інтер'єрі.

Вже при використанні ізоляції з товщиною стіни 6 мм. на пластмасовій трубі можна досягти економію тепла порядку 37-58 % залежно на діаметрі ізольованою труби , температурі медіума і температурі навколишнього середовища. При використанні ізоляції з товщиною стіни 20 мм. економія тепла досягається порядку 80 %. Ізоляція з товщиною перевищує 20мм . вважається економічно вигідною з точки зору низького відсоткового наростання економії тепла.

* При товщині стінки ізоляції 20мм . дорівнює 80 % економії тепла

* При товщині стінки ізоляції 25 мм. дорівнює 83 % економії тепла

Теплова ізоляція зі спіненого поліетилену для трубопроводів перешкоджає витоку як тепла так і холоду в навколишнє середовище , або перешкоджати утворенню конденсату на поверхні труби і утримання температури при транспортуванні медіума .

Одним з основних завдань при проектуванні , це - правильне визначення товщини ізоляції. Яка обчислюється на основі технічно- економічних підрахунків.

Уявімо собі , що використовується ізоляція в будинку який опалюється електричним або газовим опаленням :

У будинку маємо пластмасову систему діаметром 22 мм. по якому циркулює вода температурою 600С. Час опалення позначимо на термін 200 днів у році по 12 годин на день. Виявимо , що ізоляція з товщиною стіни 6 мм. економить 29,9 кВ годину . ( 3,1 м 3 газу) за опалювальний сезон на 1м трубопроводу. Це один з численних прикладів використання ізоляції на трубопроводі.

При використанні теплоізоляції для розвідних трубопроводів основним і вирішальним є властивості такі як теплопровідність , гігроскопічність , термостійкість , опір дифузії водяної пари , пожежна безпека.

Ізоляційні дані матеріалу найкраще характеризує теплопровідність. Теплопровідність є одним з основних фізичних величин використовуваних при вибору ізоляції.

Спінені ізоляції мають пористу структуру і за цим гарантується їх малий об'ємний вагу.

Коефіцієнт теплопровідності полегшеного поліетилену прямо залежить на діаметрі пор ( їх збільшенням підвищується ) тобто , розміри і вид пір грають важливу роль. Загальне правило , що чим нижче величина коефіцієнта теплопровідності тим краще ізоляційні властивості .

Іншим фактором який впливає на теплопровідність - це гігроскопічність . У разі намокання ізоляції відбувається втрата ізоляційних властивостей.

Про ізоляційні матеріали об'єм вологи вказується в%. Гігроскопічність представляється найбільший обсяг вологи , яку матеріал може вмістити . У ізоляції TUBEX . Гігроскопічність коливається в межах 1-2% від обсягу , це означає , що цей матеріал практично не гігроскопічний і можна його використовувати для підземних трубопроводів.

Опір дифузії водяної пари є основним у використанні ізоляції для холодильних установок і кондиціонерів .

Сучасні матеріали виготовлені на основі полегшеного поліетилену характерні своєю закритою пористою структурою , на відміну від волоконних матеріалів, що гарантує їх високі властивості при дифузії водяної пари . Їх вигідністю є відмінний опір волозі , водному пару без використання додаткових засобів захисту.

На відміну від класичних ізоляційних матеріалів , ізоляція на базі полегшеного поліетилену не потребує спеціального догляду. Їх вигодою є довговічність (більше 50 років) зразкову довголіття сталевої труби .

Ізоляція TUBEX містять добавки ( сповільнювачі горіння ) , які покращують їх опір проти горіння.

Ізоляція проводиться сірого кольору (світло або темно сірий ) стандартної довжини 2000мм . Простий монтаж , матеріал можна різати звичайним ножем , не кришиться , за допомогою готового надрізу по всій довжині легко одягається на трубу. За допомогою спеціальних шаблон і кругових ножів дуже легко приготувати ізоляцію на коліна , вентилі , відгалуження.

"
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення