Область пошуку:

Катепал Katrilli 1м2 90,95 грн

09.08.2020
Контактна особа: Тарасенко Светлана
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Катепал Katrilli 1м2 90,95 грн 152894
" Гнучка черепиця KATEPAL Katrilli
Різноманітні забарвлення бітумної черепиці KATEPAL Katrilli мають натуральні , природні відтінки - це дозволяє підібрати покрівельне покриття практично для будь-якого архітектурного проекту. Гарантія на м'яку черепицю за умови застосування підкладкового матеріалу складає 25 років.

Покрівлю KATEPAL відрізняють незмінні якісні показники , що робить її еталоном серед гнучкої черепиці , представленої на сучасному ринку покрівельних матеріалів нашої країни. Покрівельні матеріали KATEPAL відповідають всім нормам екологічної безпеки , які пред'являються в країнах Євросоюзу.

Хороший запас міцності , відмінні показники морозостійкості і гнучкості в широкому діапазоні температур сприяють тривалому терміну служби покрівлі в будь-якому куточку нашої Батьківщини. Гнучка черепиця Катепал Katrilli з гідністю протистоїть великим добовим перепадів температури , витримує серйозні вітрові навантаження , може застосовуватися в умовах вологого морського клімату.

М'яка черепиця Катепал може бути встановлена на скатних покрівлях з кутом нахилу від 11,3 градусів . Укладання проводиться на суцільну обрешітку . Нижній шар черепиці Катепал Katrilli - суцільний , самоклеючий . При укладанні елементи покриття розташовують внахлест , тому в підсумку виходить суцільне і герметичне покриття . Також в результаті перекриття швів ховаються капелюшки монтажних цвяхів. У процесі експлуатації покрівля з бітумної черепиці KATEPAL Katrilli не вимагає особливого догляду , тому господарі вдома не будуть мати з нею проблем протягом усього терміну служби покрівлі.

Розміри
УПАКОВКА: 3 м2 ,
РОЗМІРИ ГОНТА : 1 Х 0,317 м ,
ТОВЩИНА ГОНТА : 3,8 мм ,
ВАГА: 8 кг/м2 ,
ВЕС УПАКОВКИ : 24 кг "
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення