Область пошуку:

Катепал Rocky 102грн

02.12.2020
Контактна особа: Тарасенко Светлана
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Катепал Rocky 102грн 152899
Katepal Rocky М'яка покрівля KATEPAL Rocky призначена для покриття дахів , що мають ухил від 11 до 90 градусів. Завдяки своїм неперевершеним характеристикам , бітумна черепиця може справлятися зі своїми завданнями практично в будь-якому кліматичному поясі. Після монтажу гнучкої черепиці на даху будівлі утворюється герметичний « килим» , який надійно захищає його від впливу будь-яких атмосферних опадів.

Ціна покрівлі Катепал Rocky значно нижча , ніж ціна натуральної черепиці , а також нижче , ніж на деякі інші покрівельні матеріали. Значна економія коштів досягається завдяки тому , що елементи м'якої покрівлі мають невеликі розміри , отже, при монтажі утворюється невелика кількість відходів.

Покрівля з колекції Rocky гнучкої черепиці KATEPAL відрізняється великим терміном служби , який може досягати 50 років , а також простотою в експлуатації. Експлуатація такої покрівлі зазвичай не вимагає проведення профілактичних робіт , а в разі пошкодження її окремих частин , їх можна буде легко замінити на нові. "
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення