Область пошуку:

Кладочний теплоізоляційний розчин з перлітом Quick- Mix LM 21 - P , теплий розчин кладки для керамоблоков

04.02.2016
Контактна особа: Андрей Кожемякин
Місто: Харків
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Кладочний теплоізоляційний розчин з перлітом Quick- Mix LM 21 - P , теплий розчин кладки для керамоблоков 167010
Завдяки оптимальному поєднанню в складі теплоізоляційного розчину Quick- Mix LM 21 - P легкого мінерального заповнювача ( перліт ) , поряд з поліпшеною пластичністю і легкістю обробки досягається висока міцність і довговічність кладки. Особливо при зведенні кладки з поризованного цегли теплоізоляційний розчин кладки з перлітом Quick- Mix LM 21 - P гарантує однорідну високу теплоізоляцію стіни без утворення містків холоду. При використанні такого розчину Ви можете добитися значного скорочення тепловтрат без використання дорогих додаткових теплоізоляційних матеріалів. Коефіцієнт теплопровідності теплоізоляційного розчину Quick- Mix LM 21 - P - 0,18 Вт / (мк ) . Використовувати теплоізоляційний розчин з перлітом Quick- Mix LM 21 - P просто . Змішайте вміст мішка з водою і не менше 5 хв. розмішуйте вручну або за допомогою будівельного міксера до отримання в'язкого розчину (по мірі необхідності додайте ще води). Використовувати отриманий розчин необхідно протягом 1-2 годин.
Кладочний розчин ЛМ 21 з керамзитом для зведення кладки з високотеплоізолірующіх стінових будматеріалів і заповнення пустот. Висока міцність .
Для зведення кладки з високотеплоізолірующіх стінових будматеріалів, як наприклад легкого саману з вертикальними порожнечами , пористого бетону , пустотілого Пемзовий цегли і пр.
для заповнення та замонолічування щілин і пустот
для зведення однорідної кладки без теплових мостів у розчині
для поліпшення теплоізоляційних властивостей кладки з метою приведення їх у відповідність із законодавчим положенням про теплоізоляції.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!