Область пошуку:
Статті компаній

Кондиціонер як основне джерело опалення

01.07.2015
Є різні варіанти опалення: газом, твердим паливом, рідким паливом, електроенергією.
Який варіант вибрати?
Для цього потрібно перерити купу матеріалів, щоб визначити всі ЗА та ПРОТИ саме у вашому випадку.
Враховуючи кліматичну зону, враховуючи доступність палива, тарифну політику / вартість енергоресурсів.
У цій статті поговоримо про один з найоптимальніших способів опалення саме в Україні - це опалення за допомогою кондиціонера.
Перш за все, використання кондиціонера, як основного джерела опалення стає вигідно саме в Україні через те, що основна частина території країни знаходиться в зоні, де середня температура взимку в рідкісні роки опускається нижче -10 градусів.
Перерахуємо в цій статті докладніше переваги опалення кондиціонером.
Їх 7:
 1. Ви коли-небудь монтували опалювальну систему? Ні? Вам пощастило. Насправді - це монтаж котлів, встановлення / прокладка труб і т.д - це головний біль. З установкою кондиціонера набагато менше пилу, як у прямому, так і в переносному сенсі.
 2. Якщо ви будете користуватися кондиціонером круглий рік, то його не треба буде готувати "до сплячки" - консервувати і т.д., а після зими - готувати до літа.
 3. У багатьох випадках, при установці інших видів систем опалення доводиться миритися з тим, що це дещо вплине на дизайн інтер'єру, який часто не враховує різні інженерні / опалювальні побічні негативні ефекти. З кондиціонером ж цей негативний ефект на дизайн зведений до мінімуму - естетичніше все-таки.
 4. Щоб підвести газ - потрібен газопровід, щоб підвезти дрова, вугілля, потрібен транспорт і місце зберігання і постійно возитися з закладкою. Щоб запустити кондиціонер на опалення - потрібно лише тільки підключення до електромережі.
 5. Завдяки тому, що кондиціонери зараз спочатку припускають електронну систему регулювання температури в приміщенні, то і при опаленні авторегулювання комфортної температури ніхто не відміняв - причому в основному регулювання відбувається дуже точно.
 6. Ви знаєте, що щоб встановити, наприклад, газовий котел, то потрібно отримати спочатку різні дозволи, а потім ще й приймати "гостей" в особі наших "улюблених" перевіряючих. Щоб встановити кондиціонер - нічого цього ваш не потрібно буде.
 7. ЕКОНОМІЯ - це, якщо не найголовніша перевага, то одне з. Адже сам комплект обладнання буде коштувати дешевше, ніж обладнання інших систем опалення. Далі, ціни на вугілля, газ у нас сьогодні ростуть швидше, ніж на електроенергію. Далі - більше: сонячна енергія, "вітряки" - їх буде на землі все більше і всі вони виробляють електричну енергію - на якій, власне, і працює кондиціонер.
ККД - винесемо окремо питання ККД. Врахуйте, що ККД у кондиціонера відносно високий - в цьому і принадність. Також важливо вам знати, що при зниженні температури за вікном нижче нуля - ККД знижується. У цьому сенсі - чим більше "зимовий" кондиціонер, тим ККД його зберігається високим при більш низьких температурах.
Так, звичайно, не всі кондиціонери пристосовані до роботи на опалення так, як того вимагають наші умови клімату.
При покупці кондиціонера на опалення у продавця уточніть наступні параметри кондиціонера, щоб взимку або в міжсезоння він дійсно отопалівал.
Якщо ви купите "не той" кондиціонер, то при неправильних умовах його експлуатації він може швидко вийти з ладу, а то і взагалі зламатися.
Отже, що вам потрібно в кондиціонері, щоб він був "під опалення"? На що звернути увагу ?:
 • Запитайте у продавця - чи не буде взимку зовнішній блок кондиціонера обмерзати - нехай продавець вам пояснить, завдяки чому цього не станеться.
 • При використанні в низьких температурах холодоагент змінює свої фізичні властивості - якщо кондиціонер не пристосований для використання на обігрів, то може відбуватися "сухий старт" - а це призводить до згорання обмотки компресора. Продавець повинен відповісти на ці ваші побоювання теж.
Які кондиціонери треба купувати, щоб вони ефективно, безпроблемно працювали на опалення взимку?
2 види:
 1. До звичайних кондиціонерів - зимовий комплект.
 2. Вже готові "зимові" кондиціонери.
Які марки кондиціонерів рекомендуються?
Зверніть увагу на такі - вони одні з найоптимальніших за ціною / якість:
Дайкін кондиціонер
Daikin - Японія
деккер кондиціонер
Dekker - Канада
митсубиши кондиціонер
Mitsubishi - Японія
Є ще багато марок, придатних для роботи на обогрев- уточнюйте у продавця.
Навіть у цих марках, які зазначені вище, є моделі, які не дуже підходять під опалення.
Які саме моделі, марки, модифікації та комплектуючі до кондиціонерів потрібні при його роботі на опалення взимку саме у вашому випадку вам ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ розповісти, просвітити саме продавець.
Якщо продавець не відповідає грамотно, переконливо на ваші питання, сумніви, вказані вище, то ви повинні бути "на чеку".
Якщо продавець кондиціонерів продає їх "аби продати, заробити і до побачення", то є велика ймовірність, що такий кондиціонер є підробкою відомих марок, є ймовірність, що такий кондиціонер не буде забезпечувати вас теплом в холодну пору року, є ймовірність, що такий кондиціонер зламається в самі потрібний момент або влітку "в жару", або взимку, коли потрібно тепло в будинку.
Як уникнути проблем при купівлі кондиціонерів взагалі і, зокрема, для опалення?
Звертайтеся до профі, до досвідчених продавцям.
Однією з таких компаній є компанія "Клімат-Сервіс".
Телефонуйте за консультацією прямо зараз:
тел .: (050) 338-09-80
Заходьте на наші сайти:
http://klimat-service.com.ua/
http://klimatservice.promobud.ua/
Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна индексируемая посилання на //www.promobud.ua/ обов'язкове.