Область пошуку:

Кондиціонери Бровари

04.04.2011
Контактна особа: ООО "Нормаль-Украина"
Місто: Бровари
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Компанія ТОВ "Нормаль-Україна" заснована у травні 2003 року. За роки діяльності нашого підприємства нами накопичено чималий досвід з проектування та монтажу систем вентиляції та кондиціонування повітря самої різної складності і призначення.
Кондиціонер - це прилад, який крім традиційного охолодження повітря в приміщенні, використовується також для обігріву в холодну пору, вентиляції приміщень, осушення, а також додаткового очищення повітря шляхом вбудованих або додатково встановлюються фільтрів. Сучасні виробники пропонують споживачам безліч різновидів і моделей кондиціонерів: від невеликих мобільних приладів для маленької кімнати до цілих систем, призначених для величезних торгових залів
Не намагайтеся придбати кондиціонер якомога дешевше, ціна визначає якість, сперечатися з цим - неможливо.
Наша компанія настійно рекомендує не звертатися до дилетантів з такою відповідальною завданням як установка кондиціонера. Кондиціонер - це не чайник, який можна легко самому вимкнути з розетки і занести в ремонт. Тому підбір і монтаж кліматичної техніки довірте професіоналам, ми монтуємо кондиціонери вже більше 8 років.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Omebli.ua

Интернет-магазин Мебели

5000+ моделей ->Заходи!

https://omebli.ua/
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!