Область пошуку:
Статті компаній

Критерії вибору кондиціонера

30.07.2020

З настанням перших спекотних днів багато відразу спалахують бажанням придбати недорогий і якісний кондиціонер. Правильне співвідношення ціни і практичності пристрою грає одну з головних ролей при виборі техніки. Однак існує ще цілий ряд моментів, які слід враховувати для того, щоб кондиціонер був дійсно ефективним.

Від чого залежить вибір кондиціонера

Щоб вибір став максимально вдалим, слід визначитися з необхідним типом пристрою:

побутові. Моделі, які призначені для контролю температурного режиму в одній кімнаті до 30 м2;

напівпромислові. Кондиціонери, які можна встановлювати в невеликих магазинах, кафе або офісах до 100-300 м2;

промислові. Ця техніка здатна легко остуджувати цехи, спортивні майданчики критого типу або офісні комплекси. Їх потужність може досягати 10 000 кВт.

При виборі техніки для квартири або офісу варто звернути увагу на стандартні побутові моделі.

 

прості підрахунки

Дуже важливо перед тим, як купити кондиціонер, правильно розрахувати його необхідну потужність. Ця стандартна формула буде залежати від таких параметрів:

 

площа приміщення;

висота стелі;

кількість людей;

супутня техніка.

 

На кожні 10 м2 йде витрата 1 кВт. Якщо приміщення знаходиться на сонячній стороні, варто додати до 30% потужності. На кожну людину припадає ще по 100 Вт, а до телевізора, ноутбука або холодильника додаємо ще по 0.2 кВт. Таким чином, склавши всі наявні дані, виходить необхідна потужність кондиціонера.

 

Крім елементарних розрахунків потужності, варто визначитися і з особливостями кріплення техніки. Залежно від способу монтажу вони бувають настінними, віконними, касетними, колонними, підлоговими і стельовими. Їх вигляд залежить від особливостей приміщення і бажаного розподілу і подачі прохолодного повітря. 90% користувачів вибирають настінні моделі, так як вони складаються з двох блоків. Внутрішній акуратно розміщується в кімнаті, а зовнішній зовні, чим забезпечується практично безшумна робота пристрою. Такі моделі прості в управлінні, відмінно справляються зі своїми функціями і не вимагають багато вільного місця для установки.

 

При виборі моделі варто враховувати і її зовнішній вигляд. Різні дизайнерські рішення дозволять зробити кондиціонер повноцінною частиною будь-якого інтер'єру.

 

Купити кондиціонери в Україні з доставкою та гарантією пропонує інтернет-магазин Цитрус.