Область пошуку:
Статті компаній

Лаки з мокрим ефектом «Мокрий камінь»

10.05.2019

Лак для каменю з мокрим ефектом — це сучасне рішення для якісного захисту фасадів будинків, прибудинкових територій, елементів житлової та комерційної нерухомості. Вони дозволяють вирішити відразу два ключові завдання: забезпечити надійний захист поверхні від агресивного впливу навколишнього середовища і підвищити естетику різних матеріалів: бетону, класичного і декоративного цегли, натурального і штучного каменю, дерева і т.д.

Перед тим як купити лак з ефектом «мокрий камінь», необхідно чітко визначити в яких цілях він буде використовуватися: для захисту паркету, бруківки, тротуарної плитки, декоративного каменю на фасаді або в інших місцях. Сьогодні представлена велика різноманітність складів, призначених для експлуатації в різних умовах.

Основні типи лаків з мокрим ефектом «мокрий камінь»:

Лак для бетону

Призначений для обробки бетонних виробів. Має два різновиди: акриловий, для захисту мінеральних поверхонь і поліуретановий лак для бетону. Після нанесення, утворює гидрофобное покриття, стійке до ударних навантажень, вивітрювання, агресивного впливу миючих засобів та атмосферних опадів.

Лак по бетону може використовуватися як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт: для захисту фасадів, стін, перекриттів, підлог, стель, несучих конструкцій, фундаментів. Нанесення на поверхню може проводитися одним з трьох методів: пульверизатором, пензлем або валиком.

Лаки для каменю


Лак для каменю - фото
Лак для каменю - фото 2

Існує два основні різновиди: лак для каменю матовий і лак для каменю глянсовий — вибір необхідно робити, виходячи з індивідуальних переваг і дизайнерської ідеї. Після нанесення, з'являється постійний ефект «мокрого каменю», що істотно поліпшує естетику штучного і натурального каменю, в тому числі граніту.

Лак для цегли


  Лак для цегли - фото

    Лак для цегли - фото 2

      Забезпечує високі естетичні якості і надійний захист поверхні. Лак для цегли може використовуватися для внутрішніх і зовнішніх робіт: обробка цегли різного типу, форми і складу. Після нанесення, поверхня отримує тверду захисну плівку з вологим ефектом — це робить малюнок більш виразним, а колір насиченим.

      Особливою популярністю користується декоративно-захисний лак для фасадних поверхонь, його використовують для обробки цегляних стін в житло або офісах, в тому числі з інтер'єрами в стилі лофт. Він має яскраво вираженими протівовисольнимі властивостями, перешкоджає механічного стирання, а також забезпечує виражений глянсовий ефект.

      Лак для підлоги

      Універсальні лаки для підлог підходять для обробки: дерев'яних, бетонних, паркетних і керамічних поверхонь. Підлоги покриті захисними лаками отримує естетично привабливий чіткий малюнок, особливо це стосується дерев'яних і паркетних підлог. Для захисту рекомендується використовувати поліуретановий лак для підлоги з сосни. Також забезпечується додатковий захист від механічного стирання — оброблені поверхні ефективно протистоять агресивного впливу побутової хімії, кислот, лугів , перешкоджають появі грибків і плісняви.

      До найпоширеніших типів відносять: однокомпонентні лаки для дерев'яних підлог, поліуретанові лаки для підлоги на водній основі, а також універсальні лаки.

      Лак для паркету

      На ринку представлено два основних типи: лак для паркету на водній основі і лак для паркету на поліуретановій основі. При цьому також існують ґрунтувальні і алкідні захисні суміші на масляній основі.

      Вибір необхідно здійснювати виходячи з типу паркетного дерева і інтенсивності його експлуатації. Найзахищенішими вважаються склади на поліуретановій основі: вони створюють міцну захисну плівку, стійку до ультрафіолету, активному стирання, механічних ударів, а також хімічних компонентів миючих засобів. Лаки для паркету на водній основі, стануть оптимальним рішенням для побутового використання в житлових приміщеннях, де немає активної експлуатації паркетних поверхонь.

      Термостійкий лак


       Термостійкий лак - фото

          Термостійкий лак для камінів та печей - фото

           Стійкий до температури лак розроблений для використання на поверхнях, що розжарюються, в тому числі: камінах, печах опалення, жароміцній цеглі і т.д. Він виробляється на основі сполук органічного кремнію, розчиненого в сольвенті або інших розчинниках.

           Завдяки своїм властивостям, термостійкий лак для камінів зберігає свої якості при температурі від - 40⁰С до 300⁰С (в тому числі, при швидких перепадах температур), покращує естетичні якості декоративного каменю, цегли, керамічної плитки та інших облицювальних матеріалів.

           Лак для тротуарної плитки


            Лак для тротуарной плитки - фото

               Лак для тротуарной плитки мокрий ефект - фото

                Лак для тротуарної плитки — це ефективне рішення, що дозволяє захистити структуру плитки від небажаного впливу агресивних погодних умов, швидкого стирання і механічних пошкоджень, ефект досягається вже через кілька годин після нанесення.

                Завдяки складу, лак для тротуарної плитки зберігає свої високі експлуатаційні властивості в літню спеку і зимовий холод, протистоїть утворенню грибка і цвілі, перешкоджає проникненню вологи в структуру плитки, покращує її естетичні якості, робить колір більш контрастним і насиченим.

                Лак для тротуарної плитки має підвищену зносостійкість — рекомендується для використання в місцях з високою прохідністю.


                Лаки для дерева

                Найпоширенішими захисними засобами для деревини є лаки для дерева. Вони можуть бути: акриловими, олійними, епоксидними, алкідними і поліуретановими. Вибір оптимального рішення, необхідно поводити відповідно до умов експлуатації дерев'яних поверхонь.

                Всі лаки для дерева, незалежно від їх складу, мають тягучу гелеобразную форму. Вони наносяться пензлем або валиком. Після нанесення, лак забезпечує: високу гідрофобність, протистоїть утворенню цвілі і грибка, підвищує стійкість до механічних пошкоджень і стирання, а також покращує естетичні якості деревини, робить малюнок чітким і насиченим кольорами.

                Зверніть увагу! Вибір лаку з ефектом «Морський камінь», необхідно проводити з урахуванням широкого спектру параметрів. Якщо вам потрібна професійна консультація — зверніться до менеджерів магазину ПРАЙМЕР, і вам обов'язково допоможуть!