Область пошуку:

Лакофарбові матеріали або ЛФМ широко поширені матеріали для будівництва. Лакофарбові матеріали застосовуються практично в будь-якій сфері діяльності. Лакофарбові матеріали або ЛФМ представлені у вигляді: лаків і фарб, емалей, грунтовок, шпаклівок і антисептиків. Найбільш поширеними лакофарбовими матеріалами або ЛФМ є лаки і фарби.
Всі лакофарбові матеріали або ЛФМ призначені для виконання основних функцій: захисної, декоративної та спеціальної. Додатково лакофарбові матеріали або ЛФМ в залежності від компонентів на основні групи: пінисті речовини, пігментні речовини, наповнювачі, розчинники, добавки.
Лакофарбові матеріали або ЛФМ, до яких відносяться лаки і фарби володіють хорошими фізико-хімічними властивостями: висока ступінь в'язкості, водостійкість, хороша адгезивність, стійкість до механічних пошкоджень, стійкість до атмосферних умов.
Оскільки лаки і фарби, які відносяться до лакофарбових матеріалів або ЛФМ, можуть використовуватися не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх робіт, тому даний вид лакофарбових матеріалів або ЛФМ - лаки і фарби, повинен відповідати високим вимогам експлуатації.
Сучасні лакофарбові матеріали або ЛФМ, зокрема лаки і фарби при правильному нанесенні мають високий термін служби. Для різних цілей вибираються різні види лакофарбових матеріалів або ЛФМ, а саме лаків і фарб, враховуючи їх характеристики. Правильно підібрані лаки і фарби стануть хорошим захистом для будь-якої поверхні, на яку вони наносяться.