Область пошуку:

Вікна, двері, перегородки - широко поширені конструкції без яких ми не уявляємо, мабуть, жодного будинку і споруди.
А вже яке різноманітність цих самих вікон, дверей, перегородок - не перелічити. Вікна поділяють за кількістю стулок - вікна одностулкові, вікна двостулкові і вікна тристулкові; по конфігурації - прямокутні вікна, арочні вікна, трикутні вікна і трапецієвидні вікна; за матеріалом профілю - пластикові вікна, дерев'яні вікна та алюмінієві вікна, і нарешті за типом відкривання - глухі вікна, поворотні вікна, поворотно-відкидні вікна, вікна з фрамугою і вікна без вертикальної стійки.
Що стосується дверей, не менш важливого елемента для будівель. Двері розрізняються за матеріалом виготовлення - залізні двері, алюмінієві двері, дерев'яні двері, скляні двері, пластикові двері, мезонітовие двері, шпоновані двері, ламіновані двері, бамбукові двері; за місцем розташування - вхідні двері, міжкімнатні двері, вітальні двері, коридорні двері, сходові двері , кухонні двері, балконні двері, горищні двері; за призначенням - розмежувальні двері, звукоізоляційні двері, герметичні двері, протипожежні двері, аварійні двері, захисні двері.
І нарешті, перегородки. Перегородки різняться: за призначенням - сантехнічні перегородки, протипожежні перегородки, офісні перегородки, міжкімнатні перегородки і торгові перегородки; за матеріалами - алюмінієві перегородки, пластикові перегородки, дерев'яні перегородки, металеві перегородки, цегляні перегородки, скляні перегородки та гіпсокартонні; по конструкції - стаціонарні перегородки, мобільні перегородки, настільні перегородки і трансформовані перегородки.