Область пошуку:

оштукатурювання (штукатурка ) стін

24.01.2016
Контактна особа: Коваль Виктор Николаевич
Місто: Севастополь
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 оштукатурювання (штукатурка ) стін 115873
Обштукатурювання (штукатурка) стін. Штукатурка - матеріал, можна сказати, універсальний. Наноситься на будь-яку поверхню. Висихаючи, не дає тріщин, пластична, зручна в роботі, відмінно прибирає всі дефекти і нерівності.
У яких випадках необхідно застосовувати штукатурку?
Будинок відноситься до «шедевру» будівництва останніх років? Вважайте, вам пощастило. У таких будинках стіни, як правило, рівні і не потребують коригування. Хіба тільки кути. Щоб не було проблем їх краще трохи заштукатурити.
Гірше, якщо будинок будівлі 25 - річної давності. І ролі не грає, який він: блочний, панельний, цегляний. Стіни вражають своєю кривизною і поверхнею, що більше нагадує водну брижі, а кути далекі від нормативних розмірів - 90 °. Штукатурення в цьому випадку не минути ніяк.
Для отримання ідеальних стін, потрібно штукатурка з використанням «маячків». Щоб встановити «маячки» бажаний певний рівень майстерності. Доцільність доручення цієї роботи професіоналам очевидна. Тільки професіоналам. Інакше ризикуєте придбати не лише відверто поганий ремонт, але і відвалюються шматочки штукатурки в недалекому майбутньому. Слід враховувати, що при оштукатурюванні стін таким способом, деякий простір приміщення ви втратите.
Оцініть уважно стіни. Чи потрібно їм капітальне оштукатурювання? Іноді цілком вистачає робіт меншого обсягу. Прибрати найбільш помітну нерівність стін і кутів. Підсумок буде не гірше, а сил, часу витратите менше. Та й гроші питання не останній.
Стеля. Обмовимося відразу, штукатурити стелю можна лише в тому випадку, якщо при будівництві стельові плити поклали практично рівно. Ремонт буде складатися в очищенні рустів від старого наповнювача, грунтовці і власне штукатурці. Перед фінальним обштукатурюванням всій поверхні стелі, на русти необхідно накласти серпянку. При великому перепаді плит, варто задуматися про підвісній стелі.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки