Область пошуку:

Оштукатурювання стін

21.10.2011
Контактна особа: Светлана Андреевна
Місто: Київ
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Оштукатурювання стін 33493
Переваги штукатурки стін:
-Захищає від вологи, але пропускає повітря, дихає;
-Дозволяє отримати різні текстури поверхні, залежно від-наповнювача і способів обробки поверхонь;
-Штукатурне покриття з двох сторін значно збільшує міцність тонких цегельних перегородок;
-Штукатурки зі спеціальними наповнювачами служать тепло і звукоізоляцією, можуть захищати навіть від радіації.
Підготовка поверхні стіни до штукатурних робіт.
В першу чергу треба зчистити стару погано тримається штукатурку (відлітає після пари легких ударів молотком); начисто видалити стару фарбу.
Якщо поверхня занадто гладка (бетон), слід зробити на ній зарубки зубилом і сталевою щіткою, у кладці прочистити шви на глибину 1 - 2 см,
Знепилити поверхню за допомогою ганчірки або пилососа.
Безпосередньо перед роботою зволожити поверхню.
Дерев'яну поверхню перед оштукатурюванням необхідно оббити штукатурною сіткою.
На стіну треба прибити напрямні планки (тонкі рейки), що задають площину штукатурки. У тих місцях, де стіна «втиснула», під рейки треба покласти компенсуючі підкладки.
Від підстави стіни забирається все сміття і стелиться поліетилен, тому що більша частина штукатурного розчину падає на підлогу.
Увага
1. Не варто штукатурити свежесложенную стіну: при осаді кладки, штукатурка може потріскатися.
2. На бетонну поверхню не можна наносити гіпсовий розчин. Цемент і гіпс вступають один з одним у хімічну реакцію, штукатурка здувається, а потім відпадає, гіпс проникає в поверхню стіни і руйнує її. Щоб уникнути цього на стіну наносять вапняний розчин товщиною 0,4 см. Неприпустимо стикання гіпсу із цементним або поліпшеним вапняним розчином. Не можна робити штукатурку вапняним розчином по гіпсу, тому що при висиханні вапно має усадку, а гіпс розширюється. При цьому вони відшаровуються один від одного і зовнішній шар відпадає. Так само треба обережно ставитися до закладення опалювальних елементів і кріпленню електропроводки за допомогою гіпсу.
Приготування штукатурного розчину.
Готова штукатурна суміш розлучається водою в пропорціях, вказаних на упаковці. Занадто густий розчин можна розвести краплею води, в занадто рідкий на кілька хвилин сунути сухий цегла. Цегла швидко забирає зайву воду.

Набризк (нанесення штукатурки).
«Набризк» - нанесення розчину на стіну, процедура, яка вимагає великих навичок. Необхідно кинути на стіну саме таку порцію розчину, яка потрібна в цьому місці, причому з такою силою і різкістю, щоб розчин прилип до стіни, а не розбризкав по сторонах або стек зі стіни.
Є й більш простий (але й більш трудомісткий) спосіб нанесення штукатурки на стіну. Для початку необхідно сколотити «полицю». Ширина і висота - 12 см, довжина 1 м. Розчин завантажують в полку, полку щільно притискають до напрямних рейках на стіні і повільно переміщують знизу вгору, одночасно рухаючи полицею з боку в бік. Полку при цьому необхідно поступово нахиляти в бік стіни, щоб забезпечити надходження розчину до стіни.
Затірка штукатурки.
Затірку роблять через кілька годин після нанесення розчину на стіну, коли він стане жорстким, але ще не схопитися. Якщо почати затірку занадто рано, нанесений розчин може цілим пластом звалитися зі стіни, якщо занадто пізно - розчин частково схопитися і буде не переміщатися від тих місць, де його багато (бугри), туди, де його бракує (западини), а лише зрізати з горбів.
Затирати розчин слід дошкою 2х12х100 см з двома ручками (напівтерткою), притискаючи її площиною до стіни й роблячи кругові рухи. При цьому направляючі рейки не дадуть зрізати занадто багато розчину.
Через добу після затирки рейки слід видалити, утворилися пази заповнити розчином і затерти.
Якщо потрібний ще один шар штукатурки, рейки встановлюють заново й продовжують роботу. Товщина шару штукатурки, що наноситься за один раз, не повинна перевищувати 2 - 3 см. Якщо необхідний товщий шар, наносять кілька тонких (2-ух см) з інтервалами 2 - 3 доби.
Не можна сушити штукатурку, включаючи центральне опалення. Це призводить до її розтріскування і обпадання. Для висихання штукатурки необхідні не тільки тепло, але і свіже повітря, в якому міститься необхідний для схоплювання вуглекислий газ. Якщо його мало, то штукатурка висихає, але не твердне.
Шпаклювання штукатурки.
У житлових приміщеннях оштукатурену поверхню слід шпаклювати, т. к. оштукатурена поверхню «пилить» і часто навіть добре затерта штукатурка має недостатньо гладку поверхню для подальшої забарвлення або обклеювання шпалерами.
Шпаклювальну суміш наносять за допомогою шпателя перпендикулярними один одному пло, а потім затирають.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!