Область пошуку:

Освітлення в інтер'єрі , сучасний стиль

07.08.2020
Контактна особа: Галина Орлова
Місто: Дніпро
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Компанія: Libero Design
Фото 1 Освітлення в інтерєрі , сучасний стиль 75858
Освітлення в інтер'єрі, сучасний стиль

Люстри, бра в будинку вже давно виконують не тільки свою основну функцію по освітленню приміщення, але й естетичну. Багато дизайнери та художники світу створюють світильники, як прикраса будинку з переливається грою світла і кольору на меблях, дзеркальними рефлексами. Дуже модним останнім часом стало використання тканини на металевому каркасі на абажурах світильників. Така конструкція дозволяє легко експериментувати з формою і кольором.

Італійські світильники дуже популярні в багатьох країнах світу завдяки своєму витонченості, легкості, вишуканості, новаторським рішенням. Люстри і бра, в залежності від своїх форм і розміщення, задають стиль всьому приміщенню. Вони підкреслюють і акцентують увагу на цікавих деталях інтер'єру; додають спокою й умиротворення атмосфері вдома або, навпаки, закликають до руху, прагненню вперед.
Зараз створюється величезна кількість підвісних світильників, бра, торшерів, настільних ламп самих різних форм і розмірів, і з самих різних матеріалів.

Наша компанія пропонує широкий асортимент декоративного освітлення в сучасному стилі з Італії, Данії, Німеччини. Наші менеджери відвідую міжнародні виставки, щоб бать в курсі нових тенденцій і пропонувати своїм клієнтам найкраще.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки