Область пошуку:

У сучасному будівництві процес проектування і встановлення інженерних систем таких як опалення та газопостачання є одним з основних при введенні будинків в експлуатацію. Опалення та газопостачання відносяться саме до тих систем життєзабезпечення будівель, які забезпечують правильну експлуатацію приміщень.
При проектуванні інженерних систем опалення та газопостачання фахівцями закладається спеціальне опалювальне і газове обладнання, яке повинно відповідати технічним характеристикам будівлі.
Найбільш поширеними системами опалення, які застосовуються в сучасному будівництві є: повітряна система опалення, водяна система опалення і газова система опалення.
Системи опалення можуть бути як централізованими системами опалення, так і автономними системами опалення.
Опалення та газопостачання приватних будинків, офісних будівель, виробничих будівель може бути представлено у вигляді: автономного опалення та газопостачання зрідженим газом, центральне (магістральний) опалення та газопостачання. Для забезпечення опалення та газопостачання використовується спеціальне обладнання. Опалення та газопостачання є важливими систем життєзабезпечення будівель. Проектування систем опалення та газопостачання здійснюється спеціальними проектно-інженерними компаніями.
Опалення системи здійснюється з використанням опалювального обладнання: радіаторів, конвекторів, котлів, теплих плінтусів, теплих підлог і пр.
Опалення системи розрізняють залежно від типу проживання: сезонні і постійні. При сезонному проживанні, використовують електричне опалення системи, тобто використання електроприладів. При постійному проживанні, краще всього використовувати газове опалення системи, повітряне опалення системи, водяне опалення системи, дизельне опалення системи, опалення системи на твердому паливі.