Область пошуку:

Паяльник для труб Wavin

28.10.2014
Контактна особа: Киселев, ЧП
Місто: Харків
Купити по телефону:
Фото 1 Паяльник для труб Wavin 202607
Апарат для поліпропіленових труб спільного виробництва Wavin Pilsa / Candan призначений для зварювання труб між собою і фітингами в системи холодного чи гарячого водопостачання , в системах опалення .

Зварювальний апарат для поліпропіленових труб працює від електромережі з напругою 220 В , має мечевидном форму , з двома отворами для кріплення одночасно двох змінних нагрівачів.

Зварювальний апарат має двоступеневий нагрівальний елемент і терморегулятор , за допомогою якого , підтримується постійна температура 260оС .

Потужність зварювального апарату 1500ватт ( 850 + 650 ) , він має невелику вагу і зручний в транспортуванні , а зручна рукоятка дозволяє виробляти монтажні роботи в будь-якому положенні .

Апарат має діапазон регулювання температури від 50 до 320о С , призначений для зварювання труб діаметром 20мм , 25мм , 32мм , 40мм.

У комплект апарату входить: металевий ящик , зварювальний апарат , струбцина для кріплення апарату , змінні нагрівачі діаметром 20мм , 25мм , 32мм , 40мм , рулетка 2м , ножиці для різання труб діаметром від 20мм до 40мм , рівень , ключі для кріплення змінних нагрівачів 2 шт , заглушки 2 шт , гарантійний талон .


Компанія Pilsa була створена в 1971 і з моменту утворення утримує лідируючі позиції в області виробництва пластмас у Туреччині , постійно розширює асортимент випускається.
у 2008 р компанія Pilsa увійшла до складу концерну WAVIN GROUP - найбільшого в Європі виробника систем пластмасових трубопроводів .

Виробництво в компанії організовано за німецькими технологіями і на технологічно складному німецькому обладнанні , яке обслуговують висококваліфіковані фахівці.
Pilsa зарекомендувала себе на ринку України , як якісний і надійний продукт для систем водопостачання та опалення.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Пакет реклами БАЗОВИЙ

Всього за 2500 грн на рік

Тисни, та дізнайся більше

або пишіть: reklama@promobud.ua