Область пошуку:

Пенофол , якісний утеплювач , фольгована ізоляція , ізоляція повітроводів , спінений поліетилен . Поставки по всіх регіонах України . тел. 067-612-26-21

14.04.2021
Контактна особа: Ольга
Місто: Енергодар
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Компанія: ЧП "ПСО Гермес"
Фото 1 Пенофол , якісний утеплювач , фольгована ізоляція , ізоляція повітроводів , спінений поліетилен . Поставки по всіх регіонах України . тел. 067-612-26-21 135610
Пенофол - розумний утеплювач і шумоізолятор.
Наша компанія є представником торгової марки ПЕНОФОЛ в Запорізькій і Дніпропетровській області.
Поставки по всій Україні.

ПЕНОФОЛ 2000 тип А - матеріал на основі спіненого поліетилену з закритими порами, дубльований з одного боку полірованої алюмінієвою фольгою.
Рекомендується для утеплення стін, підлог, стель, дахів та інших огороджувальних конструкцій всередині приміщень для будинків всіх типів (житлових, виробничих, громадських), як при будівництві нових, так і при реконструкції існуючих. Ізоляція трубопроводів, ємностей, технологічного устаткування в різних галузях промисловості, а також салонів і кузовів автомобілів.

ПЕНОФОЛ 2000 тип B - матеріал на основі спіненого поліетилену з закритими порами, дубльований з обох сторін полірованої алюмінієвою фольгою.
Рекомендується застосовувати там, де взимку необхідно зберегти тепло всередині приміщення, а влітку захистити його від зайвої спеки. Рекомендується для утеплення стін, стель, мансард, лоджій та інших огороджувальних конструкцій всередині приміщень для будинків всіх типів, як при будівництві нових, так і при реконструкції існуючих, ізоляції трубопроводів, технологічного обладнання, а також салонів і кузовів автомобілів.

ПЕНОФОЛ 2000 тип C - матеріал на основі спіненого поліетилену з закритими порами, дубльований алюмінієвою фольгою з одного боку і покритий клеєм із захисною плівкою з іншого боку.
Рекомендується для утеплення будь-яких металевих поверхонь: воздуховодов, трубопроводів, сушильних шаф , салонів автомобілів і фургонів, також утеплення стін, підлог, стель і інших огороджувальних конструкцій всередині приміщень для будинків всіх типів (житлових, виробничих, суспільних) як при будівництві нових, так і при реконструкції існуючих.

Сфера застосування Пінофол досить обширна: індивідуальне, цивільне та промислове будівництво - ізоляція стельових покриттів, підлоги і стінових панелей. Крім того саме цей матеріал застосовують для утеплення горищ, підвалів, повітроводів, технологічного обладнання та кондиціонерів. Завдяки своїм унікальним експлуатаційним характеристикам Пенофол охороняє приміщення від надмірного нагрівання влітку, а в зимовий період зберігає тепло всередині. Важливо, що цей матеріал, володіючи унікальними теплоізоляційними здібностями, відрізняється малою товщиною.
Крім теплоізолюючих властивостей варто відзначити такі переваги Пінофол:
абсолютна екологічна безпека; гідроізолятор; шумоізолятор; захищає від радіоактивних впливів; не виділяє шкідливих газів; відмінно ізолює від радону; скорочує енерговитрати.

Дуже важливо, що монтаж цього ізолятора гранично простий і зрозумілий - його справити може навіть непрофесіонал. При роботі з цим теплоізолятором, немає необхідності у використанні спеціального одягу.
Пенофол - акумулює теплоізолюючі якості "захоплених" бульбашок повітря і об'єднує їх з великою тепловідбивною здатністю високоякісного алюмінію (99,4%). Таким чином, споживачеві представлено унікальний обробний продукт, здатний зупиняти тепло на всіх 3-х шляхах його руху: теплопровідність, конвекція і випромінювання.

Пенофол випускається різної товщини: 3-10 мм.

Отже, секрет популярності Пінофол полягає в його унікальному поєднанні його ізоляційних характеристик: максимальна ефективність при мінімальній товщині. У його основі використовується спінений поліетилен або зшитий пінополіетилен, а верхні покриття виконані з алюмінієвої фольги.

Недоліки пінофола
Даний ізолятор не рекомендується клеїти під шпалери, оскільки оброблена цими матеріалами поверхню малоустойчива до вм'ятинам та іншим пошкоджень механічного характеру.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення