Область пошуку:
Статті компаній

PLP-панелі

21.09.2018
Rodeca PLP-панелі - нове покоління світлопрозорої покрівлі для швидкомонтованих будівель промислового та комерційного призначення.
Німецька якість в поєднанні з тепловими властивостями даної продукції дозволяє застосувати інноваційний підхід в покрівельних сендвіч панелях.
Світлопрозорі елементи Rodeca представляють собою практичне технічне рішення для забезпечення природного освітлення фасадів та покрівель промислових будівель, торгових центрів, об'єктів соціальної інфраструктури, спорткомплексів, складів, цехів і багатьох інших об'єктів.
Дані панелі легко монтуються в покрівлю, позбавляючи Вас від досить складних конструкцій на подобі зенітних ліхтарів. У порівнянні з останніми, PLP-панелі Rodeca мають меншу вартість при більшій товщині панелі, що, в свою чергу, говорить про бездоганну теплотехніки німецької новинки. На відміну від зенітних ліхтарів, німецькі світлопрозорі панелі не потребують щорічної діагностиці та обслуговуванні, і мають 10-річну гарантію від виробника.
Більш того, зенітні ліхтарі це дорога, збірна і складна конструкція, яка на відміну від цільної і монолітної PLP панелі не може гарантувати повної герметичності, складна в експлуатації і проектуванні, існують труднощі з висновком конденсату.
Світлопрозорі Rodeca PLP елементи, що застосовуються спільно з покрівельними сендвіч-панелями, - це економне і просте рішення для організації природного освітлення об'єктів будівництва через відсутність складних і додаткових профілів, фартухи або ущільнювачів.
Монтаж Rodeca PLP панелей виконується швидко і легко як звичайна сендвіч панель, в той час як монтаж звичайних зенітних ліхтарів передбачає складну установку, яка тягне залучення додаткових фахівців зі сторони.
Компанія «Карбоснаб» - експерт в області прозорої покрівлі і фасадів. За допомогою нашої продукції виконують скління полікарбонатом покрівлі та фасадів промислових, комерційних і житлових будівель.
Rodeca PLP світлопрозорі панелі - зенітні вікна нового покоління. Вони володіють великою кількістю переваг:
в основі лежить полікарбонат, широко застосовуваний в автомобіле- і авіабудуванні;
полікарбонат витримує високі температурні впливу і плавиться тільки при 300 градусах;
на вибір доступна продукція з товщиною 30 і 40 мм;
світлопрозорі елементи практичні в монтажі, забезпечують якісне освітлення;
використання матеріалів виключає появу містків холоду;
світлопрозорі конструкції можуть використовуватися при інсталяції прямих покрівель з мінімальним можливим ухилом - 5 градусів;
наявність повітряних камер забезпечує високу теплоізоляцію покрівлі;
на продукцію надається гарантія від старіння, граду і пожовтіння.
З огляду на всі переваги інноваційних PLP-панелей, ми з упевненістю можемо сказати, що саме вони є більш практичними для облаштування покрівель з сендвіч панелей для швидкомонтованих будівель, а не традиційні точкові, стрічкові, світлоаераційні або купольні світлові ліхтарі.