Область пошуку:

поглиблення колодязів

18.11.2019
Контактна особа: Владимир
Місто: Київ
Замовити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 поглиблення колодязів 140150
ногда трапляється так, що в колодязі зникає вода, і в цьому випадку для того, щоб знову використовувати це джерело води, необхідно поглибити колодязь. Перш ніж приступати до таких робіт слід простежити за рівнем води в колодязі. іноді буває так, що вода повертається, тобто коливання рівня води носять тимчасовий характер, наприклад залежно від опадів або від сезону. Якщо у Вашому колодязі зникла вода варто звернути увагу на сусідські колодязі. якщо і там спостерігається подібна картина, то, швидше за все, причиною стала посуха або заморозки. Якщо протягом тривалого відрізка часу вода в колодязь не повертається або ж вона пішла зовсім, то в цьому випадку однозначно необхідне поглиблення криниці.
Відразу варто сказати, що процес поглиблення колодязя доцільно проводити тільки за таких умов:
. колодязь на ділянці зовсім пересох або вода в нього надходить менше одного кільця за добу;
. глибина колодязя складає більше 10 кілець;
. хороший стан колодязя і гарна якість води в ньому;
. на ділянці немає можливості побудувати новий колодязь;
. між кільцями колодязя немає горизонтальних зсувів (сходинки більше 4 см) або сильного викривлення колони колодязя.
У будь-якому випадку спочатку слід провести огляд стану колодязя і вирішити чи доцільно його поглибленні. Наші досвідчені майстри допоможуть прийняти правильне рішення. Якщо ж колодязь в хорошому стані, вода в ньому якісна, а колодязна колонії не викривлена, то є сенс в його поглибленні.
Поглиблення колодязя проводиться за допомогою пластикових труб або кілець меншого діаметру. Поглиблення проводиться на глибину максимально можливу для даного грунту, а вона залежить від багатьох факторів. здібності грунту утримувати стінки колодязя без обсадкі бетонними кільцями, щільність грунту, глибини залягання грунтових вод, водотоку в колодязь і т.д.
Якщо грунт досить щільний, то поглиблення проводиться відкритим стволом, тобто без використання колодязних кілець. Обсадка кільцями проводиться вже після закінчення земляних робіт.
Перед проведенням робіт з поглиблення колодязя необхідно виконати підготовчі процедури:
1. провести роботи з встановлення скоб на всіх швах колодязних кілець для виключення розриву водозабірної колони;
2. переконатися, що наземна частина колодязя (будиночок) знімна;
3. зняти водопідіймальне обладнання або переконатися в тому, що він знімне.
фільтрово поглиблення колодязя
Таке поглиблення колодязів передбачає використання труби. Перед початком робіт слід придбати металеву або пластикову трубу діаметром 50 сантиметрів і завдовжки близько метра. У цій трубі необхідно проробити отвори, а потім затягнути її сіткою з нержавіючої сталі. У результаті цього вийти саморобний фільтр, який потім необхідно опустити на дно колодязя. Після цього за допомогою желонки прибирають пісок з труби і таким чином поглиблюють її до потрібної позначки.
Поглиблення колодязів підкопування
Другий варіант поглиблення колодязів передбачає наступні етапи роботи: з колодязя відкачують воду, всередину, на дно колодязя спускається людина і починає підкопувати грунт, переправляючи його наверх у відрі.

Поступово нижні кільця колодязя всідаються вниз, а вгорі з'являється можливість встановити кільця такого ж діаметру. Процес цей довгий і вимагає акуратності в роботі. У результаті таких маніпуляцій можна поглибити криницю на кілька бетонних кілець.
При обох варіантах поглиблення колодязів виробляють на максимальну глибину, щоб в наслідок не повертатися до таких трудомістким роботам. Найкращим часом року для проведення поглиблення колодязя є пізня осінь або зима, оскільки в цьому випадку грунтові води знаходяться в спокійному стані.

Телефонуйте і ми все обговоримо 0962992863 Володимир
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення