Область пошуку:
Статті компаній

Попередня інженерна підготовка обробки композиту Ecobond

28.10.2014

Важливість орієнтації в одному напрямку
Все алюмінієві композитні панелі повинні бути підготовлені для установки з однаковим напрямком текстури пофарбованого шару . Напрямок текстури вказано на захисній плівці стрілками . Кожна партія панелей супроводжується серійним номером , видрукуваний на звороті . Для ідентичності кольору або однакового ступеня відбиття світла по всій поверхні облицювання будівлі потрібно , щоб всі панелі були з однієї партії та однаковим чином орієнтовані один щодо одного. Різні партії іноді можуть злегка відрізнятися за кольором , який залежить від товщини покриття , ступеня наповнення металевою пудрою і її зернистості , а також від товщини прозорого лакового шару . Кольорові панелі (Не металіки) мають меншу відміну тону залежно від орієнтації , так як часточки пігменту в шарі більш дрібні і мають порівняно слабке розсіювання світла в якомусь напрямі , але ця різниця все ж є. Тому важливо , щоб напрямок орієнтації закладався ще при проектуванні розкрою панелей для касет . Це позбавить від прикрих помилок , і облицювання на фасаді не матиме окремих касет , що відрізняються від інших за кольором або ступеня відбиття світла .

Рекомендації з безпеки
Перед початком обробки панелей технічний персонал повинен бути проінструктований щодо дотримання техніки безпеки на робочих місцях , а також про способи обробки для запобігання браку.
При розвантажувально -навантажувальних роботах з панелями або готовими виробами необхідно користуватися рукавичками для захисту рук від пошкодження об гострі краї .
При механічній обробці панелей рекомендується використовувати засоби для захисту очей .
При обробці АКП серії ECOBOND® PLUS FR дрібні частки внутрішнього наповнення панелей можуть підніматися в повітря , коли панелі ріжуться або фрезеруються . Рекомендується використовувати респіратор при таких видах обробки .
При вигині панелей окантовочним пресом або при роботі на гибочном столі зігнуті панелі можуть мати зворотну віддачу через вищий ступінь пружності , ніж металеві листи . Тому рекомендується повільно знімати навантаження з деформованої панелі .
При фарбуванні панелей з поліестеровим покриттям або при очищенні поверхонь органічними розчинниками рекомендується працювати при провітрюванні приміщення.

Визначення місця обробки
Виготовлення касет або колон з композитних панелей при температурі нижче 10 ° C може шкідливо діяти на якість виробів . В основному , це може проявитися у вигляді тріщин алюмінієвого шару при згинанні бортів , а також порушення шару фарбування . При низьких і , особливо , при негативних температурах еластичність лицьового полімерного покриття різко знижується і при згинанні панелей може відбуватися порушення цілісності їх забарвлення . Розтріскування алюмінієвого шару при низьких температурах виникає при недотриманні рекомендацій до товщини залишкового полімерного шару & ndash ; 0,3 мм . Іноді при фрезеруванні пазів , особливо , при обробці довгомірних виробів , варіація залишкового шару полімеру перевищує допустимі межі , крім того , лінія фрезерування має кривизну & ndash ; це стає причиною розтріскування алюмінієвого шару . Найбільше це проявляється при низьких температурах , тому що зменшується пластичність полімерного наповнення і алюмінієвого сплаву , з якого виконаний покривний лист на композитної панелі .
Тому рекомендується в холодну пору року виконувати всі роботи з обробки та виготовлення касет в теплом закритому приміщенні для одержання якісної продукції та усунення браку . Матеріал , потрапляючи в цех з холодного складу або після транспортування , повинен бути витриманий в приміщенні цеху кілька годин для повного усунення конденсату і вирівнювання температури .Автор: AVERS. UA