Область пошуку:
Статті компаній

Про пояси запобіжні для промислового альпінізму

08.05.2015
Що ж таке промисловий альпінізм? Що таке запобіжні пояси (рятувальні) для промислового альпінізму зокрема?
Промисловий альпінізм - це така технологія проведення робіт на висоті, яка дозволяє працювати в місцях де неможливо використовувати ліси, автовишки та т.п.
Основних робочим обладнанням-інструментом є мотузка - до якої кріпляться працівники і так, в підвішеному стані, виконують свою роботу, а також інші пристосування, які страхують, забезпечують кріплення людини і т.д.
Які переваги промислового альпінізму?
 1. Не потрібні ліси будівельні і різне підйомне обладнання. Це сильно економить час і гроші замовників.
 2. Завдяки тому, що немає лісів і т.д. - Власники об'єкта значно знижують ймовірність пошкодження фасаду будівлі. Особливо це актуально, коли фасадні роботи до цього були зроблені з недешевих матеріалів. Як кажуть, щоб після одних висотних робіт не довелося потім замовляти ще й інші висотні роботи для того, щоб відновити, відремонтувати, полагодити зіпсований фасад.
 3. Що робити, якщо потрібно зробити висотні роботи там, де дуже вузький простір для цього. Що робити, якщо дістатися до об'єкту робіт дуже важко, тісно і т.д. для залучення об'ємного обладнання. Що робити, якщо доводиться робити саме ручну роботу на висоті. І тут без промислового альпінізму не обійтися.
 4. Для того, щоб поставити якесь спец. обладнання, все підготувати, прорахувати і т.д. - Наприклад, як вже сказали вище у випадку з лісами - для цього всього потрібен час. А для того, щоб викликати висотників недо всього лише подзвонити в фахівцям в області промислового альпінізму і вони вже швидко починають працювати.
 5. Ви знаєте розцінки на оренду або купівлю автовишки? Повірте, часто буває так, що викликати альпіністів буде дешевше. Опеньків ж - горезвісна економія бюджету замовника.
 6. Тільки промисловий альпінізм! Так, і таке буває - коли треба працювати над водою, наприклад, робити ремонт, моста. Або коли треба відреставрувати вежу, вишку, поремонтувати на дуже великій висоті. У цих випадках проведення таких робіт за допомогою тільки промислового альпінізму і можливо.
 7. Ну і завершимо цей перелік тем, що в принципі для промислового альпінізму немає такого поняття, як занадто висока. Немає жодних обмежень щодо проведення даних робіт.

Для багатьох з нас знайома робота фахівців з промислового альпінізму, але ми, може, й не знали, що це так називається. Ми часто бачимо на фасадах багатоповерхівок людей, які утримуються мотузками і виконують фасадні роботи, наприклад. Найчастіше, особливо в наш час, це роботи по зовнішньому утепленню квартир.
Так, зараз попит на такі роботи у населення особливо високий, так як енергоносії за своєю вартістю доходять до ринково обґрунтованого рівня ("все повинно коштувати своїх грошей"). У висотників роботи багато.
Важливо знати, що робота промисловим альпіністом - це робота, яка пов'язана з високим ризиком. Тому такі фахівці проходять спеціальне навчання і не можуть допускатися до робіт, якщо не мають відповідного документа про проходження такого навчання. Ну і звідси випливає, природно, і те, що і оплачується така робота досить високо.
Тепер, після того, як ми прояснили, що таке промисловий альпінізм перейдемо до спорядження.
Рухаємося від загального до конкретного.
Отже, ІСС - що це?
ІСС - це абревіатура від Індивідуальна Страхувальна Система.
ІСС - це різні пояси, ремені, стрічки, які охоплюють альпініста по стегнах, навколо пояса, по грудній клітці.
Що дає індивідуальна страхувальна система для працівника-альпініста?
 • Закріплює в потрібному для виконання робіт положенні, страхує від падіння
 • Коли відбувається ривок, наприклад, при зриві, то миттєво з'являється дуже велике навантаження на всю систему і ІСС, якраз покликане витримують таке навантаження. Також збільшується навантаження і при проведенні необхідних робіт і при рятувальних роботах в разі чого - цю всю підвищене навантаження ІСС тримає. Ну і про безпечному положенні при зависанні, зриві і при самх роботах страхувальна система "думає"
Так ось, частиною індивідуальної страхувальної системи є запобіжні пояси.
Запобіжні пояси можуть складатися з стропів:
 • канатних
 • стрічкових
 • ланцюгових
 • тросових
Є також комбіновані пояси, які по функціональності діють, як лямочний, так і безлямкового запобіжні пояси.
Пояс запобіжний може бути як імпортний, так і вітчизняного виробництва.
Природно, імпортний дорожче.
Зараз, в період сильної девальвації гривні частка вітчизняних поясів збільшується.
Професіонали в промисловому альпінізмі, природно, насамперед дивляться на якість - адже запобіжний пояс - це один з ключових елементів - страхують життя самого працівника на висоті. І, якщо є виробник поясів вітчизняний, які забезпечує це якість, то чому б і ні, адже неглядя купувати імпортний запобіжний пояс тільки через те, що він імпортний - теж не можна.
Тут важливо альпіністам-промисловцям купувати обладнання у таких же професіоналів-продавців, які відповідають за свій товар.
Нижче представлені запобіжні пояси деяких моделей з фото.
Це: ПБ-1, ПБ-2, ПБ-3, ПБ-4, комбіновані 3ПЛ-К "Профі-Євро" і 2ПЛ-К
пояс запобіжний ПБ-1 (СТРОП-ЦЕПЬ)
Купити запобіжні пояси для промислового альпінізму за хорошою ціною і одночасно отримати гарантію якості, надійність і безпека в роботі на висоті ви можете в компанії ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ ПП «ТК-СПЕЦОДЯГ»
Телефонуйте прямо зараз за телефонами:
/ 044 / 451-88-00 (багатоканальний), 362-77-11 (12), 574-999-1 (2)
Заходьте на наш сайт:
http://tkodyag.com.ua
Ця стаття захищена авторським правом. При розміщенні цієї статті на іншому сайті активна индексируемая посилання на //www.promobud.ua/ обов'язкове.
Подивіться прайс з розділу