Область пошуку:
Статті компаній

Про захисні ролети

08.11.2019
Вітаю, дорогі друзі!
Сьогодні ми поговоримо про захисні ролети - про виріб, який став вже цілком звичним і впізнаваним для нас.
Вранці ми в поспіху йдемо по вулицях міста, задумавшись про своє, про свої повсякденні турботи, не дуже-то піднімаючи свої погляди вгору, і - зустрічаємо захисні ролети на перших поверхах будівель. Кафе, магазини, офіси, розташовані на перших поверхах - майже всі вони обзавелися вже цими рухливими віконницями. Ось піднімається велика ролети на кав'ярні, і усміхнений бариста пропонує нам чашечку ароматного латте або какао ... Білі, сірі, коричневі смужки миготять перед нами ... Раптово - жовті або яскраво-зелені ролети прикрашають квітковий магазин. А ось - чу! - якийсь бутик закритий ролетами-гратами, і ми можемо бачити через них норкові шуби, що чекають нас в вітрині. Швидше ж, швидше на роботу - заробляти гроші на цю шубу!
Ми виходимо на обідню перерву, вдихаємо на повні груди запах великого міста, або невеликого скверу, а може - вигнутого бульвару з рядами лавок, і тепер уже не поспішаючи розглядаємо будівлі від верху до низу. Виявляється, захисні ролети ставлять не тільки на перших поверхах, а й вище, найчастіше - на друге і на останніх. А ось яскраве сонце б'є прямо у вікна, кидаючи яскраві сонячні зайчики навколо, і ми помічаємо, що ось в цьому будинку, облитому жарким сонцем, знайшлося кілька самих догадливих мешканців середніх поверхів, які закрили свої вікна захисними ролетами явно саме від сонця, і ми радіємо за них.
Потім, ввечері, ми приїжджаємо на підземну стоянку в своєму будинку, або в свій приватний будинок (він, звичайно ж, розташований в Конча-Заспі, а де ж ще?)), І знову зустрічаємо наших старих знайомих, смугасті віконниці ролет, які піднімаються перед нами, слухняні невеликому пульту в наших руках.
Вікна нашої спальні виходять на жваву вулицю, наприклад, на Хрещатик, який ніколи не спить і сяє всю ніч рекламними вогнями і ліхтарями, і ось, відходячи до сну, ми опускаємо на цих вікнах захисні ролети, залишаючи галасливий і сяючий місто десь там , далеко, за межами нашого затишного будинку-фортеці.
А ще ролетами можна закривати різноманітні ніші, створюючи з них корисні шафи і місця для зберігання господарського інвентарю, або улюблених велосипедів, або дитячих колясок. Ролетами можна закривати труби в санвузлах. Ролети можна встановлювати на вантажних автомобілях ... Та хіба мало де людина з фантазією може встановити це надзвичайно просте, але ефективне, вкрай виразне в декоративному сенсі виріб?
Ролети компанії «Норма-С» можуть мати кілька варіантів ручного управління - так, що ними можна легко управляти і зсередини будівлі, і зовні. Пружина з замком (в тому числі і зі зворотним врізкою), ручні засувки, карданні вали, внутрішні інерційні касети і касети з рукояткою - все це придумано інженерами і конструкторами і виконано робочими і технологами фірми «Алютех» для Вашої зручності.
А електропривод ... мммм, це взагалі пісня. Вам не доведеться витрачати взагалі ніяких зусиль для підйому ролет, у Вас залишиться тільки одна турбота - як не втратити пульт. Для цього випадку управління можна продублювати клавішею - звичайної або на замку. А якщо, неровён годину, пропаде електрика (всі ми знаємо, що і таке іноді трапляється), додаткова функція аварійного підйому допоможе Вам.
На всі наші ролети компанія «Норма-С» впевнено дає гарантію один рік. На все, що є в них. Тобто - абсолютно на все. Ремонт протягом гарантійного терміну - повністю безкоштовний.
Що ще можна сказати про захисні ролетах? Профілю бувають не тільки пенозаполненние, а й - з екструдованого алюмінію, товсті такі і надійні. Але, правда, і важкі. Для них, як правило, потрібен електропривод ...
Отже, друзі - запрошуйте захисні ролети в своє життя! Впевнені, що вони подарують Вам радість, комфорт, красу, затишок, відчуття спокою і зручність.
Завжди раді Вам!