Область пошуку:

Продам рідке скло натривая

08.08.2014
Контактна особа: Ирина
Місто: Запоріжжя
Купити по телефону:
Фото 1 Продам рідке скло натривая 189892
Рідке скло - це унікальний матеріал , який має безліч властивостей і застосовується в різних сферах. Найбільш широко використовується рідке скло в будівництві.
Дуже поширене застосування рідкого скла для гідроізоляції . Їм можна просочувати як стіни , так і перекриття . Крім того , ми знаємо , що фундаменти будівель часто піддаються атмосферних впливів : стічні води , різниця температур , підвищена вологість можуть здорово пошкодити фундамент і цоколь будівлі. Застосування рідкого скла в будівництві і обробці фундаменту і цоколя це в рази збільшить стійкість до атмосферних впливів.
Наступним пунктом у нас йде використання рідкого скла як антисептичний засіб . Досить часто на стінах житлових і нежитлових приміщень ми можемо спостерігати цвіль і грибок . І не важливо , з чого ці стіни складені і чим оброблені , якщо не подбає про антисептичної обробці , грибок хоч де-небудь та й проявить себе . Рідке скло - це дуже хороший антисептик.
Рідке скло має гарну адгезію , тобто добре клеїться до поверхні , тому його і застосовують для склеювання і зв'язки різного роду матеріалів. З його допомогою можна клеїти картон , фарфор , скло і т.д.
Для того щоб підвищити щільність і вогнестійкість виробів з паперу , дерева або який- небудь тканини , їх просочують все тим же рідким склом .
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Пакет реклами БАЗОВИЙ

Всього за 2500 грн на рік

Тисни, та дізнайся більше

або пишіть: reklama@promobud.ua