Область пошуку:
Статті компаній

Ремонт квартири під ключ або власними силами. Що дешевше?

16.11.2018
Вже досить давно в суспільстві сформувалася стійка думка про те, що робити ремонт власними зусиллями значно дешевше, ніж замовляти повний фонд робіт у відповідних професіоналів. Насправді, питання не настільки однозначна і вимагає окремих досліджень. Головним фактором ремонту своїми руками є економічність рішення. Але між реальністю і очікуваннями є істотна різниця, яку ми сьогодні і розглянемо.
Давайте обійдемося без води і будемо керуватися сухими фактами на усередненому прикладі, через який проходили багато. Якщо ви не є вузькопрофільним професіоналом оздоблювальних робіт в Києві, який може врахувати всі чинники ремонту квартир, то вас гарантовано чекають неприємних сюрпризів.
 
Суворе відповідність правилам
Правило номер 1: у вас ніколи не вийде вкластися в спочатку запланований бюджет ремонту. Як би ви не старалися і що б ви не робили, завжди виходить дорожче, ніж планувалося. Причому, ці пункти криються буквально у всьому - починаючи від банального браку обраного матеріалу виконання (що змушує купити інший, але трохи дорожче) і закінчуючи транспортними витратами, які ніхто і ніколи не враховує. Якщо ви вважаєте, що поїхати, купити і привезти якісь необхідні будматеріали це не дуже то і дорого, то спробуйте порахувати ці витрати. Ви гарантовано здивуєтеся, якщо згадаєте скільки разів ви будете їздити в магазин за необхідними покупками.
Правило номер 2: на всіх етапах ремонту вас можуть чекати неприємні проблеми, про існування яких ви й не підозрювали. Застаріла проводка, що вийшов з ладу елемент опалення або що-небудь ще. Руйнування стін взагалі можуть значним чином позначитися на загальному бюджеті, адже вони за собою можуть спричинити ряд обов'язкових коригувань, про які ви не думали раніше, ніж братися за виконання ремонту.
Правило номер 3: інструменти! Прекрасно, коли в підрахунку бюджету враховуються тільки будівельні матеріали і додаткові компоненти. Але інструмент, за допомогою якого все це організовується коштує чималих коштів, про що багато хто теж чомусь забувають.
Численні правила під номерами 4-999: Крім відповідних витрат, про які ми поговорили вище, є ще і прибирання, вивезення сміття, покупка, занос і збирання меблів (або техніки) підготовка кімнат до окремих етапів ремонту. А якщо ви щось зробите не так і зашкодить ремонт сусідів - це окрема тема. І не потрібно сподіватися на те, що з вами цього не трапиться. Закон підлості ще ніхто не відміняв. Звичайно-ж не забудьте до цього додати масу нервів, купу витраченого часу і додаткові витрати, які гарантовано вас будуть переслідувати весь період (дуже часто) тривалого ремонту.
Ремонт квартир в Києві від професіоналів з компанії "Альфа проект"
Коли мова заходить про фахівців, то мається на увазі багатий досвід і знання справи на всіх його етапах. Всі вищевикладені правила будуть враховані і сума в будь-якому випадку залишиться фіксованою.
Навіть якщо керуватися елементарною математикою, ми отримуємо:
збалансований бюджет, який ви знаєте спочатку;
завчасно заплановані етапи робіт;
облік всіх найдрібніших деталей в ремонтних роботах;
гарантія якості від виконавця;
збереження нервової системи (підраховується індивідуально).
Саме з цієї причини ремонт квартир під ключ найчастіше обходиться значно дешевше, ніж аналогічний захід організований за власною ініціативою і з метою економії. Це той самий яскравий приклад, коли прислів'я "скупий платить двічі" на превеликий жаль може бути актуальна з ким завгодно.
Що найцікавіше, та ж стратегія, але з приватними будинками вже давно прийнята суспільством і все прекрасно розуміють, що при наявності таких професіоналів як pmg.kiev.ua будинок під ключ обходиться значно дешевше, ніж будівництво власними силами. Тепер залишилася справа за вибором того, хто буде робити ремонт вашої квартири.