Область пошуку:
Статті компаній

Рулонні штори в інтер'єрі

08.04.2019
В офісних приміщеннях і житлових будинках активно використовуються рулонні штори. Вони досить практичні і функціональні, щоб замінити звичайні фіранки і портьєри. Компанія "жалюзі сервіс" надає своїм клієнтам найширший вибір рулонних штор. У нас ви зможете придбати не тільки механічні, але і автоматичні штори для будь-якого типу приміщень.
На що слід звернути увагу при виборі рулонних штор
Щоб конструкція відповідала вашим вимогам і прослужила довго, при покупці перевірте наступні характеристики:
Чи зберігає полотно свою форму при стисненні тканини.
Наскільки якісно нанесений малюнок.
Чи не є тканину алергенної.
 
Вибір колірної гами
 
Універсальні рулонні штори дозволяють гармонійно доповнити інтер'єр будь-якої кімнати. Якщо підбирати конструкцію з урахуванням особливостей приміщення, штори приховають недоліки і підкреслять особливості дизайну.
Спальня. Штори для цієї кімнати повинні бути напівпрозорими або світлонепроникними. Їх основне завдання - створити необхідний рівень освітленості і приховати те, що відбувається в кімнаті від сторонніх поглядів зовні. Краще вибрати щільні рулонні штори м'яких відтінків. Оптимальним варіантом для спальні будуть конструкції з тканини блекаут, яка не пропускає сонячне і штучне світло. Це особливо важливо, якщо вікна розташовані на східній стороні.
Вітальня. У цій кімнаті важливо створити максимальний комфорт і затишну атмосферу. Якщо приміщення велике, можна використовувати яскраві кольори і оригінальні малюнки на рулонних шторах. Якщо ж вітальня маленька, краще віддати перевагу однотонному полотну або тканини з дрібним візерунком. Добре будуть поєднуватися рулонні і звичайні штори.
Дитяча. Замовляючи в компанії "жалюзі сервіс" рулонні штори для дитячої, враховуйте переваги своєї дитини. Ви можете використовувати штори з зображенням героїв улюблених казок або мультфільмів. Якщо ж дитина зовсім маленький, то також будуть доречні світлонепроникні штори, щоб забезпечити темряву під час обіднього сну.
Кухня. Рулонні штори відмінно підходять для кухонного вікна. Вони дозволяють не тільки доповнити загальний дизайн, а й візуально змінити простір кімнати. Якщо у вас маленька кухня, вибирайте світлі рулонні штори, які будуть гармоніювати з меблями. При низьких стелях віддайте перевагу поздовжнім смугах на полотні, а на вузькій кухні відмінно виглядатимуть штори з вертикальними смугами.
За рулонними шторами дуже легко доглядати. Вони не вигоряють на сонці і не деформуються з часом. Довговічність та зручність таких конструкцій дозволяють використовувати їх в будь-яких приміщеннях.