Область пошуку:

Сходи для дачі на замовлення

22.08.2013
Контактна особа: Дарья
Місто: Кривий Ріг
Купити по телефону:
Фото 1 Сходи для дачі на замовлення 148230
Ми професійно виробляємо сходи дерев'яні на замовлення м.Кривий Ріг.
Багато хто з нас - власники дач. А хтось ще тільки в процесі будівництва власного заміського будиночка. Так чи інакше, більшість напевно зіткнулося з вибором сходів для дачі на замовлення. І тут є кілька важливих факторів, про які завжди слід пам'ятати.
Чому йдеться саме про індивідуальний проект? Бо навіть у будівлях, виготовлених за типовими схемами, завжди є розбіжності за габаритами. Що вже говорити про заміських будинках. Тому універсальної сходи для дачі просто не може існувати.
У кожному конкретному випадку потрібно враховувати і габарити приміщення, і розміри прорізу, ведучого на другий поверх або горище, і зростання господарів, а також їхніх друзів, яким належить користуватися сходовій конструкцією. Важливо й те, який інтер'єр зроблений в дачному будинку. Навіть ідеально підходить по геометричним параметрам конструкція може вибиватися із загального ансамблю своїм кольором або фактурою.
При виборі сходів для дачі на замовлення м.Кривий Ріг, в першу чергу слід визначитися з її типом. Конфігурація може бути маршової, гвинтовий, мансардним або горищних. Перший тип на дачах зустрічається нечасто в силу того, що займає багато місця, хоча і забезпечує максимальний комфорт при підйомі-спуску.
Оскільки поряд із зручністю пересування сходи для дачі повинні відповідати вимогам компактності, то в багатьох випадках краще зупинитися на гвинтовий конструкції. Її підставою виступає бетонний або дерев'яний стовп, навколо якого по радіусу розміщуються щаблі.
А сама компактна (але і крута) конфігурація - мансардна, в якій ступені розташовані за типом «гусячого кроку». У неї на місці стандартної щаблі розміщені відразу два майданчики - під ліву і праву ноги.
Також на дачах часто встановлюють горищні сходи у вигляді драбини. При необхідності конструкція розкладається. А за непотрібністю - забирається під люк.
• Дар'я
• KYIVSTAR: 0967518916
• LIFE: 0636102125
• http://stoljrnoeproizvodstvo.skynell.biz
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення