Область пошуку:

Сходи з гусячим кроком

22.08.2013
Контактна особа: Дарья
Місто: Кривий Ріг
Купити по телефону:
Фото 1 Сходи з гусячим кроком 148236
Даний тип сходів отримав широку популярність в основному за рахунок своєї компактності, а також завдяки оригінальному зовнішньому вигляду. В цілому конструкція являє собою набір несиметричних ступенів, прикріплених до несучої конструкції. Притому наявність останньої зовсім не обов'язково: ступені сходів з дуба або іншого масиву можуть бути вбудовані в стіну.
Настільки оригінальна назва сходи отримала через те, що характер пересування по ній зовні нагадує "гусячий" крок. Якщо ж сходи гвинтові, то її називають "самба" (на честь руху танцюриста самби, якій необхідно починати свій танець з певною ноги, тому що в противному випадку він може збитися з ритму).
Мабуть, зручність - не основний коник даної сходи, так як ступені її малі і несиметричні. До таких сходах необхідно звикнути, але вже через пару тижнів ви будете сходити по ній абсолютно так само, як по сходах з громіздкими ступенями, безсовісно крадуть житловий простір вашого будинку. Сходи з "гусячим" кроком - ідеальне рішення для володарів будинків з невеликою площею, а також просто для любителів раціонального використання простору всередині приміщення.
Наша столярна майстерня м.Кривий Ріг здійснює виготовлення сходів на замовлення будь-якого типу, включаючи компактні і оригінальні сходи з "гусячим" кроком. Штат наших співробітників сформований з висококваліфікованих майстрів, індивідуально підходять до кожного замовника.
Наша столярна майстерня виготовляє сходи з дуба, бука, ясена, модрини, а також інших сортів якісної української деревини. Ми високо цінуємо час наших клієнтів, тому виконуємо замовлення суворо у відведений термін.
• Дар'я
• KYIVSTAR: 0967518916
• LIFE: 0636102125
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення