Область пошуку:
Статті компаній

Шпалери для стін : види та основні відмінності

25.02.2015

Не багато знайдеться людей , яким байдужий зовнішній вигляд їх житла . У більшості випадків ми прагнемо прикрасити наші будинки , зробити їх комфортніше, затишніше , роблячи ремонт квартири , ретельно вибираємо речі , керуючись їх функціональністю , безпекою, зовнішнім виглядом. Все це відноситься і до покриття наших стін. Стіни це фон. Він може вигідно підкреслити достоїнства житла і предметів у ньому , об'єднати або виділити окремі елементи .

Шпалери для стін найпопулярніший оздоблювальний матеріал . Це пояснюється доступністю і багатим асортиментом . Вибір шпалер не обмежується обранням кольору або текстури. Покриття для стін має володіти рядом інших якостей. Таких як стійкість до механічних пошкоджень, водостійкість , паро-, повітропроникність .

Свойства шпалер залежать від матеріалу , з якого вони виготовлені. Натуральні складові забезпечують здоровий мікроклімат в приміщенні , штучні - великий вибір і довговічність.

К натуральним шпалерам відносяться

  • бумажные шпалери ,
  • флизелиновые шпалери ,
  • стеклообои.

Бумажные шпалери роблять з одного, двох і більше шарів целюлози. Без спеціального покриття бояться води і сонячних променів, недовговічні. Тим не менш, це найпопулярніший вид шпалер через ціни і натуральності.

Флизелиновые складаються з целюлози і нетканого матеріалу. Вибір флізелінових шпалер обмежений колірними рішеннями . Для розширення асортименту виробники наносять верхній шар вінілу , надаючи фактуру. Правда, ці шпалери не можуть похвалитися властивостями своїх стовідсотково натуральних побратимів. Але чого у флизелина не віднімеш так це легкості при обклеюванні стін.

Стеклообои. Найміцніші з усіх видів цього настінного покриття . Вони безпечні , гіпоалергенні , вологостійкі , переносять фарбування до 10 разів. Вибір обмежений фактурами. Ці шпалери під фарбування.

Огромный вибір кольорів і фактур дозволяє створювати унікальні дизайни , дотримуючись функціональні вимоги до стін приміщень.Автор: Luckyremont