Область пошуку:

Силіконовий грунт АКМІРА (захист від вологи)

01.03.2012
Контактна особа: Кравченко Инна Михайловна
Місто: Нова Каховка
Купити по телефону:
Будь ласка, повідомте по телефону, що Ви знайшли це оголошення на сайті Promobud.ua
Фото 1 Силіконовий грунт АКМІРА (захист від вологи) 77450
Силіконовий грунт «АКМІРА» (захист від вологи) призначений для додання водонепроникних властивостей пористим будівельних матеріалів (бетону, керамічна і силікатна цегла, штукатурці, плитці, мармуру, штучного каменю).
Уповільнює біоруйнування, освіта мікроорганізмів, збільшує теплоізоляцію і морозостійкість каменю у вологих умовах.
Особливо ефективний цей препарат як бар'єр для підйому вологи всередині стін, надає гідрофобні властивості мережі капілярних каналів. Створює бар'єр виходу солей на лицьову поверхню.
Використовується для гідроізоляції фундаментів і відсікання підйому грунтових вод (у разі просочення фундаментних блоків у «силіконової ванні» методом занурення).
Силіконовий грунт підходить для грунтовки основи під силіконові фарби. Також може застосовуватися як гідрофобізатор для фасадів, старих добре прилеглих до основи малярних шарів з фасадних фарб, а також тонкошарових мінеральних і акрилових штукатурок.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Поверхня перед нанесенням силіконової просочення повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, олій, жиру і воску. Силіконовий грунт «АКМІРА» наноситься при температурі 5С 35С рівномірно на основу в нерозбавленому вигляді за допомогою пензлика або малярського валика.
Для гідроізоляції фундаментів і відсікання підйому грунтових вод застосовується метод - інжектування, гідрофобізації цегли, цегляної кладки, керамічної плитки, бетону та інших будівельних матеріалів. Після нанесення силіконова просочення «АКМІРА» вступає в реакцію з компонентами повітря і водою, що міститься в порах матеріалу, в результаті чого знижується рівень поглощаемости просоченого підстави, завдяки цьому захищена поверхня не забруднюється, а вода, в результаті атмосферних опадів, стікає вільно крапельками (перловий ефект) і додатково очищає її.
Оброблена поверхня повністю зберігає незмінний зовнішній вигляд обробленої поверхні (не надає відтінку і блиску), а так само зберігається здатність до дихання субстрату (не утворює плівкове покриття).
Силіконова просочування «АКМІРА» після застосування на підставі, стійка до лугів, кислотних дощів, ультрафіолетових променів, агресивному міському середовищі.
Увага! Після обробки силіконовим просоченням «АКМІРА» можливе фарбування поверхні тільки силіконовими фарбами.
Зберігання допускається в пластиковій тарі виробника при t від 50С до 350С.
Поставляється в пластикових каністрах: 1л, 3л, 5л, 10л.
Залишити коментар

Коментарі, відгуки

всі пропозиції розділу

Схожі оголошення

Рекламні посилання
Пакет ПЛАТИНУМ

Дорого - не для всіх

Повний комплекс інтернет-реклами!

Детальніше читай за посиланням!
Мастики, гидроизоляция

Высокое качество, быстрый сервис

Цена от производителя, доставка

(063) 237-26-49, (067) 123-61-54