Область пошуку:
Статті компаній

Скільки коштує встановлення кондиціонера. Додаткові витрати

23.04.2020

Вартість установки кондиціонера в столиці України, Києві, визначити заздалегідь складно. Тим більше остаточно прорахувати ціну монтажу спліт-системи. Орієнтир, звичайно ж потрібен. Це мінімальна і максимальна вартість установки апарату яку може оплатити клієнт при замовленні даної послуги.

Якщо пощастить, замовник впишеться в мінімальну ціну, відповідну стандартному монтажу. З нього починається прорахунок фінальної суми. Найчастіше, для подальшого зручності, зовнішній блок кондиціонера вішається під вікном, що відчиняється. І тоді установка кондиціонера в Києві прораховується додаванням до стандартного монтажу перевитрати за матеріалами.

Стандартна установка спліт-системи. мінімальні витрати

Поняття "Стандарт" у нас асоціюється з процесом, робити для більшості замовників. Значить за логікою і в вашому випадку може бути стандарт, але давайте розберемося. Стандартний монтаж спліт-системи застосовується при монтуванні обладнання з невеликими відстанями (до 3м) між внутрішнім і зовнішнім блоками.

Як правило, такий вид інсталяції займає за часом не більше 2 годин. Виконується коли здійснення доступу до зовнішнього блоку з вікна не є необхідним. Як приклад: торговельні мафи, гаражі, перші поверхи будівель.

Стандартний монтаж кондиціонера в Києві включає в себе:

3 метра комунікацій;

навішування внутрішнього блоку

підвісу зовнішнього блоку на кронштейни, що кріпляться до стіни;

Свердління одного наскрізного отвору на вулицю;

Перший запуск на охолодження;

Знайомство клієнта з основними функціями охолоджувача.

Компанія Орк Сервіс дає гарантовану ціну на стандартну установку побутового кондиціонера в Києві 7, 9, 12, 18, 24 моделі, яку ви можете дізнатися відвідавши наш магазин.

При покупці кліматичного обладнання в нашому інтернет-магазині передбачені значні знижки на монтаж, залежні від моделі обраного бренду.

Прорахунок остаточної суми монтажу побутовий спліт-системи

З питанням "Що входить в стандартний монтаж кондиціонера в Києві?" ми розібралися. Як же виходить, що вашому знайомому установка кондиціонера вийшла до 2 тис. Грн, а вам - понад 4 тис.грн.

Розберемося які роботи були виконані:

закладка траси під кондиціонер - 10м;

висновок дренажу через сифон в каналізацію;

установка зовнішнього блоку в сітку за допомогою альпініста;

Дозаправка фреоном довжиною фреономагістралі, для нормальної роботи агрегату.

У підсумку монтаж спліт-системи зайняв більше 4-х годин, було використані специфічні навички, такі як послуги альпініста.

Основні види додаткових робіт при монтажі спліт-системи:

додаткова фреономагістраль (понад 3м);

установка сифона і висновок дренажу в каналізацію;

додаткові отвори;

установка зовнішнього блоку кондиціонера в спеціальну сітку;

Дозаправка фреоном довжиною траси (понад 5м).

З останнього прикладу випливає, що вартість установки побутовий спліт-системи в Києві варіюється від 2-х до 6 тис.грн. Розміщуючи внутрішній блок обладнання над дверним прорізом, виконуючи умови забудовника про яку не виведено дренажу на вулицю, фінальна сума монтажу апарату стає високою.

Компанія Орк Сервіс виконає установку кондиціонера в Києві будь-якої складності, при цьому економлячи вам значні кошти при покупці побутового кондиціонера в нашому інтернет-магазині.