Область пошуку:

Сухі, в`яжучі суміші, сипучі матеріали

(18143)
Спеціальні будівельні суміші, до яких відносяться: сухі суміші, в'яжучі суміші та сипучі будівельні матеріали, широко застосовуються в сучасному будівництві для різного роду будівельних та ремонтних робіт.
Сухі суміші, в'яжучі суміші та сипучі будівельні матеріали розрізняються залежно від призначення і хіміко-експлуатаційних характеристик. Сухі суміші, в'яжучі суміші та сипучі будівельні матеріали відрізняються високими експлуатаційними властивостями: безпека, екологічність, надійність, довговічність, простота в застосуванні.
В даний час на будівельному ринку представлені сухі суміші, в'яжучі суміші та сипучі будівельні матеріали як вітчизняного виробництва, так і імпортного. Відносно ціни, сухі суміші, в'яжучі суміші та сипучі будівельні матеріали також мають відмінності, оскільки представлені як у низькому, так і у високому ціновому сегменті.
Оскільки сухі суміші, в'яжучі суміші та сипучі будівельні матеріали застосовуються як для внутрішніх, так і для зовнішніх будівельних робіт, до сухих сумішей, в'яжучим сумішей та сипучим будівельних матеріалів висувають високі вимоги, яким вони повинні відповідати.
Виробляються сухі суміші, в'яжучі суміші та сипучі будівельні матеріали відповідно до державних стандартів і технічних норм, які підтверджують високу якість сухих сумішей в'яжучих сумішей і сипучих будівельних матеріалів, гарантуючи тривалий термін експлуатації.