Область пошуку:
Фото Найменування Ціна, грн Купити Од. вим. Місто Телефон Постачальник Виробник  
Безшовна тепло- гідроізоляція пінополіуретаном 96   1 м. кв. Київ ТОВ ”МКП РЕАЛ” Німетчина, Польща, Іспанія, Китай
Утеплення цеху консервного заводу 1   Київ ТОВ ”МКП РЕАЛ”
ППУ - то є краще із майбутнього! Кращий шлях передбачити майбутнє – це створити його. 574   1 м. кв. толщиной 50 - 60 мм. Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Термоізоляція, гідроізоляція і утеплення - якісно, довговічно. Гурт, роздріб по Україні. 10455   куб. м. (40 кг) ППУ Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Каучукова рулонна теплоізоляція K-Flex, Kaiflex, Eurobatex, Armacell Oneflex, Insul Roll, ODE 1   Київ ТОВ "БКФ УКРСТК"
Утеплення жорстким пінополіуретаном та термоізоляція будь-якого обладнання, циклонів, цистерн, ємностей. 120   м.кв. Київ ТОВ ”МКП РЕАЛ” Німеччина, Польща, Іспанія, Китай
Термічна ізоляція пінополіуретаном. Професійне напилення. Переробка будь-яких ППУ-систем. 61.5   1 кг. (переработка, нанесение) Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Теплоизоляция, утепление, термо- і гидроизоляция пенополиуретаном (ППУ) овощехранилищ, морозильных камер, ангаров, цехов 10455   куб. м. (40 кг) ППУ Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Утеплення напилюваним пінополіуретаном ангарів, овочесховищ, холодильних і морозильних камер. Якість, досвід, гарантія 10461.5   1 м. куб. (35-40 кг.) ППУ Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Утеплення холодильних і морозильних камер - теплоізоляція пінополіуретан - найкраще із Вашого майбутнього 10461.5   1 м. куб. (35-40 кг.) ППУ Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Утеплення ангарів, овочесховищ, холодильних і морозильних камер пінополіуретаном що напилюється пошарово суцільно 10455   куб. м. (40 кг) ППУ Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Внутрішня і зовнішня гідро- і теплоізоляція стін складських будівель і споруд 1   Київ ТОВ ”МКП РЕАЛ”
Тепло- і гідроізоляція фундаментів розташованих під землею (підземна або підвальна гідроізоляція) 1   Київ ТОВ ”МКП РЕАЛ”
Утеплення будинків, котеджів, мансард пінополіуретаном. Теплоізоляція, гідроізоляція. Внутрішньо, зовнішньо. 10455   куб. м. (40 кг) ППУ Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Якісна суцільна герметизуюча термоізоляція ємностей, баків, гідроакамуляторів - професійно і швидко 10455   куб. м. (40 кг) ППУ Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Термоізоляція автотранспорту напилюваним пінополіуретаном БАСФ, Німеччина Пенополиуретан ППУ 19999.99   Грузове відділення, довга база фургон Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Переработка ППУ систем известных производителей жестких пен с закрытой ячейкой Высокое давление. Пенополиуретан 61.5   1 кг. (переработка, нанесение) Київ ТОВ ”ППУ ПРОФІТ”
Ізоляція труб (спінений каучук) : Kaiflex, Eurobatex, K-flex, Armacell Oneflex, Insul Tube, ODE 15.99   м.кв. Київ ТОВ "БКФ УКРСТК"
Ізоляція труб (спінений поліетилен ) : Thermaflex , Tubex , теплоізоляції 3.5   м Київ ТОВ "БКФ УКРСТК"
Термоізоляція ангара-овочесховища 1   Київ ТОВ ”МКП РЕАЛ”
по 20 Виводити

Теплоізоляційні матеріали в будівництві

Теплоізоляцію використовують для зменшення витрат на експлуатацію будівель за рахунок зниження енергетичних витрат обох типів:
 1. Витрат на обігрів приміщень в холодну пору року;
 2. Витрат на охолодження (кондиціонування будівлі) влітку.
Для досягнення цих цілей монтують всілякі утеплювачі для стін зовні будівель, застосовують утеплювачі для внутрішніх стін, утеплювачі для стелі будинку, утеплювачі для даху в рулонах і плитах, інші утеплювачі для будинку. При цьому утеплювач для стін всередині квартири простіше монтується, але може змістити точку роси всередину будівлі; встановити утеплювач для стін будинку зовні коштує дорожче, але він не зменшує корисний об'єм приміщень.
Виділяють два класи теплоізоляційних матеріалів:
 1. Матеріали, що перешкоджають передачі тепла випромінюванням (з високими відбиваючими властивостями);
 2. Матеріали, що перешкоджають теплопереносу (з низьким коефіцієнтом теплопровідності).

Відбиваюча теплоізоляція

Зазвичай виготовляється з шару відбиваючої алюмінієвої фольги, наклеєною на спінений поліетилен. Такий матеріал відмінно відбиває теплове випромінювання, крім того, забезпечує відмінну пароізоляцію. Завдяки цьому відмінно працює в жарку погоду, а також в місцях, де є осередки нагріву - в саунах, лазнях, котельнях.
Теплоізоляція, що відбиває, довговічна, не боїться ультрафіолету, масла і бензину, не гниє. Однак в холодну погоду працює набагато гірше. У разі, якщо необхідно забезпечити значне зниження теплопередачі методом теплопереносу, товщини цього матеріалу може виявитися недостатньою, і його доведеться комбінувати з ізолюючими матеріалами.
Ціна утеплювача з фольгою в залежності від товщини, виробника і складу спіненого матеріалу змінюється від 0,1 до 15 доларів за квадратний метр.

Ізолююча теплоізоляція

Цей клас матеріалів має значно меншу теплопровідність, ніж звичайні будівельні матеріали, а тому при їх використанні можна забезпечити значні перепади температури між зовнішнім і внутрішнім простором. Діляться на три різновиди:
 1. неорганічні (мінеральна вата, азбест, піноскло і т.п.);
 2. органічні (на основі деревини, торфу і т.п. матеріалів);
 3. пластмасові (виготовляється з синтетичних волокон).
Мінеральна вата виробляється з викопних мінералів - базальту, доломіту, мергелю тощо і за формою відповідає волокнам натуральної вати. Її пористість може досягати 95%, тому теплоізоляційні властивості мінеральної вати дуже високі.
Завдяки тому, що мінвата не горить, забезпечує вентиляцію, не псується від води і морозу, а також відносно дешева і довговічна, вона є найбільш популярною теплоізоляційною речовиною. З недоліків слід зазначити втрату теплоізолюючих властивостей при намоканні і невисоку міцність. Зазвичай з мінеральної вати роблять рулонні утеплювачі для підлоги і даху.
Вартість мінеральної вати варіюється в широких межах. Так мінвата Кнауф вартує 0,6 долара за квадратний метр, кам'яна вата Rockmin - 1,2 долара, базальтова вата Технофас - 16 доларів.
З органічних ізолюючих матеріалів найбільшого поширення набули бавовняна і лляна вата. За своїми властивостями ці матеріали аналогічні ваті мінеральній, але при цьому горючі, що обмежує сферу їх застосування. Вартість лляного утеплювача - 2 долари за квадратний метр.
Інша популярна органічна ізолююча речовина - пробка. Матеріал легкий, не всідається і не гниє. З нього або зазвичай вирізають цільні плити, або виготовляють агломерат - склеюють пробкові гранули натуральним суберином (ця речовина входить до складу пробки). Застосовують пробку при температурі до 120 градусів. При нагріванні відкритим вогнем пробка не горить, але тліє з виділенням шкідливих речовин. Ціна коркового листа 0,5 кв. м при товщині 3 мм - 3 долари, 150 мм - близько 150 доларів.
Певний інтерес представляє з себе утеплювач Камка, що виготовляється з водоростей зостери. Він важкозаймистий, не гниє, не поїдається гризунами, комахи в ньому не живуть. Утеплювач з камки використовують для виготовлення матів. Ціна - 2 долари за квадратний метр.
З полімерних речовин в теплоізоляції використовують пінопласт, який ділиться на:
 • термопластичний (розм'якшується при кожному циклі нагріву) - пінополістирол, пінополівінілхлорид;
 • термонепластичний (при першому циклі нагрівання твердне, в подальшому - НЕ розм'якшується) - пінополіуретан, матеріали на основі кремнійорганічних і епоксидних смол.
Дуже часто їх використовують як матеріали для утеплення фасадів, в зв'язку з чим вони отримали другу назву - фасадні утеплювачі. Ці утеплювачі гарні своєю довговічністю, міцністю, низьким вологопоглинанням і морозостійкістю. Однак вони горять з виділенням отруйного диму. Одним з найбільш відомих сучасних матеріалів цього типу є утеплювач пінофлекс, характеристики якого набагато перевершують більшість інших матеріалів (пачка з 8 плит товщиною 50 мм розміром 1,2 на 0,6 метрів коштує 3 долари).
Як утеплювач для стін зовнішній цей матеріал зазвичай укладається під штукатурку, всередині приміщень - як утеплювач під шпалери (рулонний).

Основні виробники теплоізоляційних матеріалів

З виробників теплоізоляції варто відзначити:
 • Техноніколь - найбільший виробник теплоізоляційних матеріалів в Росії. Ціна утеплювача Техноніколь толшиной 100 мм - 1,7 долара за кв. м.
 • Ізовер - бренд, під яким ізоляційні матеріали випускає французький концерн Сен-Гобен. Ціна утеплювача Ізовер 100 мм - 13,3 долара за упаковку 7,4 кв.м.
 • Урса - один з провідних європейських виробників утеплювачів. Ціна утеплювача Урса - 11 доларів за рулон 16,8 кв.м.
 • Кнауф - найбільший світовий виробник будматеріалів. Ціна утеплювача Кнауф - 11 доларів за рулон 18 кв.м.

Де купити утеплювач

На нашому будівельному порталі Promobud.ua ви знайдете будь-які теплоізоляційні матеріали для дахів, фасадів та підлог. А величезна кількість пропозицій (особливо багато затребуваного зараз утеплювача для зовнішніх стін будинку) допоможе вибрати товар за оптимальною ціною.
Ця стаття захищена авторським правом. Розміщення на іншому сайті заборонено
Виробники:
Інші виробники ⇓
Рекламні посилання
Якісна довговічна ізоляція

Термомодернізація овочесховищ

морозильних камер, сушок та ін.

Досвід Якість Гарантія ДИВИТИСЬ ТУТ
Сучасне утеплення ППУ

Закрита комірка Жорстка піна

Професійно з гарантією 50 років

ДОКЛАДНІШЕ
Базальтові циліндри

для труб

Без покриття, з фольгою/в кожусі

https://ukrstk.promobud.ua/
Монолітне утеплення

Гроші зберігаюча технологія

Екологічна безшовна теплоізоляція

= ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ =
Утеплювач для труб

Базальт, Каучук, ППУ

Великий вибір. Доставка!

https://ukrstk.promobud.ua/
Теплоізоляція ППУ

Безшовно, монолітно, герметично

Термін експлуатації 50 років

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ТУТ
Реклама за 3000 грн на рік

від будівельного портала

Тисни, та дізнайся більше

або пишіть: reklama@promobud.ua
Тепло, гидроизоляция

Напыляемыми пенополиуретанами

Утепление, термоизоляция

067-442-53-16, 096-599-69-34
Надежная гидроизоляция

Высокоэффективная термоизоляция

Цельномонолитно и герметично

Есть вопросы - спрашивайте здесь
теплоизоляция напыляемыми

Пенополиуретанами овощехранилищ

Гарантия качества, опыт

067-442-53-16, 096-599-69-34